CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu’ndan bir günde 4 ilçe, 8 program. CHP İzmir’in yeni başkanı Aslanoğlu, Bakırçay bölgesine yaptığı çıkarmada, bir günde dört ilçe ziyareti ve sekiz ayrı buluşmaya imza attı. Aslanoğlu’nun sabah Foça’da kadın buluşmasıyla başlayan programı günün son saatinde Bayraklı ’da genç sporcular buluşmasıyla tamamlandı.

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu hızlı başladı

Bakırçay bölgesinde Foça, Aliağa, Menemen ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, ilçe örgütlerinde genişletilmiş toplantılarda partililerle bir araya geldi. Akşam saatlerinde ev ziyaretleri gerçekleştiren CHP İzmir il başkanı, vatandaşa iktidarlarında yaşanacak Türkiye’yi anlatırken, örgüte de “tek yürek halinde daha çok çalışacağız, seçimi kazanmak yetmez açık ara kazanacağız” mesajı verdi.

Aliağa’nın ardından Menemen’e geçen CHP İzmir İl Başkanı Aslanoğlu, Menemen’de ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Ev ziyaretlerde vatandaşlarla daha yakın ve uzun dertleşme imkanı bulduklarını ifade eden Aslanoğlu “Menemen Kazımpaşa Mahallesi’nde Hazar ailesi, Asarlık Yeşilpınar Mahallesi’nde Aktaş ailesinin konukları olduk. Yüreklerine dokunduk, evlerinin kapılarını da yüreklerini de açtılar. Yıkılmaz köprüler kurmaya kararlıyız. Keşke imkan olsa da tüm İzmirliler ile ev sohbetleri gerçekleştirebilsek. Hem daha samimi bir ortam hem de daha sıcak sohbetler gerçekleştirebiliyoruz. Ev ziyaretlerimiz aralıksız sürecek” dedi.

Aslanoğlu’ndan önemli açıklamalar

Şenol Aslanoğlu, gençlerin bağımlılık tuzağına düşmesini engellemek ve bu tuzağa düşmüş gençleri kurtarmak amacıyla Bayraklı’da kurulan Nafiz Gürman Spor Kulübü Derneğinin gecesine katılarak genç sporcularla bir araya geldi. Aslanoğlu, kulübün yaptıklarının ve Bayraklı Belediyesinin kulübe verdiği desteğin çok anlamlı olduğunu ifade ederek “Gençlerin kurduğu dernekte, Bayraklı Belediyemizin verdiği destekte çok anlamlı. Uyuşturucu baronlarına kurban vereceğimiz tek bir evladımız yok! Bu böyle biline” şeklinde konuştu.

Saha çalışması kapsamında Foça, Aliağa ve Menemen’de ilçe binalarını ziyaret ederek partililerle bir araya gelen Aslanoğlu, “Seçimi açık ara kazanmak için çalışacağız, bunun için gücümüz var, moralimiz yerinde ve hedefimiz fazlasıyla motive edici” dedi.