Oyuncu Cihangir Ceyhan’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Cihangir Ceyhan aslen nereli, Cihangir Ceyhan boy kilo nedir, Cihangir Ceyhan burcu ne, Cihangir Ceyhan evli mi, Cihangir Ceyhan eşi kimdir, Cihangir Ceyhan oynadığı diziler filmler sorularının yanıtları ortaya çıktı. Cihangir Ceyhan, 1989 Adana doğumludur. Adana’da doğup büyüyen sanatçı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezundur. Çok istediği oyunculuk için iki buçuk yıl İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Yusuf adlı sinema filmi ile yapmıştır. Dikkatleri üzerine çektiği yapım ise önceleri Youtube’de yayınlanan daha sonra BluTV’ye geçen Sıfır Bir dizisidir. 2016-2019 yılları arasında Sıfır Bir dizisinde ‘Cio’ karakterini canlandırmıştır. Cihangir Ceyhan kimdir nerelidir, evli mi, eşi kim, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde betpunto yer alıyor.

Cihangir Ceyhan aslen nereli?

Oyuncu Cihangir Ceyhan aslen Adanalıdır. Ailenin en küçük çocuğu olan Ceyhan, Adana'da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncunun Babası Elazığlı, annesi Diyarbakırlıdır.

Burcu Biricik aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı tv dizileri filmleri Burcu Biricik aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Cihangir Ceyhan boy kilo?

Oyuncu Cihangir Ceyhan’ın boyu 1,78 cm’dir. Cihangir Ceyhan’ın kilo 75 kg’dır. Sıfır Bir dizisinden ayrıldıktan sonra Show TV’de ekrana gelen betpunto giriş Çukur dizisinde "Azer Kurtuluş" karakteriyle televizyona adım atmıştır.

Cihangir Ceyhan burcu ne?

Cihangir Ceyhan’ın burcu Kovadır. Cihangir Ceyhan doğum tarihi 6 Şubat 1989’tir. Çukur dizisinden hemen sonra yine Show TV’de ekrana gelen Alev Alev dizisinde "Ömer Ataycı" karakterine hayat vermiştir.

Cihangir Ceyhan evli eşi kimdir?

Cihangir Ceyhan evlidir. Cihangir Ceyhan’ın eşi Fatma Ceyhan’dır. 2019 yılında sessiz sedasız evlenen çiftin İlhan isminde bir oğulları vardır. Cihangir Ceyhan ailesini magazinden uzak tutmaktadır. Şimdilerde Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri ile ekranlarda görmekteyiz.

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda? Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Cihangir Ceyhan oynadığı diziler filmler

  • 2023 - Güven Bana (Özcan) (Sinema Filmi)
  • 2021 - Camdaki Kız (TV Dizisi)
  • 2020 - 2021 - Alev Alev (TV Dizisi)
  • 2019 - 2020 Çukur (Azer) (TV Dizisi)
  • 2016-2019 - Sıfır Bir Adana (Cio) (TV Dizisi)
  • 2015 - Yusuf (Serdar) (Sinema Filmi)

Gülsim Ali İlhan aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne oynadığı dizileri filmleri Gülsim Ali İlhan aslen nereli evli mi eşi kimdir boyu kaç burcu ne oynadığı dizileri filmleri