Takı dünyasında herkese uygun bir model mutlaka bulunuyor. Takılar hem erkeklere hem kadınlara hem de çocuklara yönelik tasarlanarak satışa sunuluyor. Kategoride daha ince dokunuşlarda bulunuyor. Özellikle yaş konusunda daha gençlerin kullanacağı modellerle orta yaşların kullanacağı modeller değişebiliyor. Bu konu kıyafetlerde de olduğu gibi takı dünyasında da aynı şekilde ilerliyor. Cinsiyet konusunda ise erkek ya da kadının beraber kullanabileceği modeller bulunurken sadece cinsiyete yönelik hazırlanan farklı modeller de bulunuyor.

Çocuklar dünyasında ise anne ve babalar, babaanne ve anneanneler, teyzeler ve halalar aksesuar hediye almayı çok seviyor desek abartmış olmayız sanırım. Minik minik hallerinden ergen zamanlarına kadar gelen sürenin tamamını çocukluk dönemi olarak kabul edersek oldukça renkli ve büyükleri kıskandıracak takı seçenekleri çocuklar için hazırlanıyor. Else Silver’ın çocuk kategorisinde gümüş bebek iğnesi, gümüş çocuk küpesi, gümüş çocuk bilekliği ve çocuk takım kombin seçeneklerini inceleyerek hediye alabilirsiniz.

Gümüş Bebek İğnesi Modelleri

Bebek iğnesi, dünyaya yeni gelmiş bebeklere “hoş geldin” hediyesi olarak alınır. Takı bebeğin kıyafetlerine ve yattığı yatağın süs yastıklarının üstüne takılabiliyor. Gümüş bebek iğnesi üzerinde nazar boncuğu olabiliyor ve yenidoğan bebeğin adı yazılarak kişileştirilmiş oluyor. Nazar boncuğu dışında uğruna inanılan uğur böceği figürü de bulunabiliyor. “Maşallah” yazan gümüş bebek iğnesi de yine iyi enerji vermesi için tercih edilen modeller arasında. Duanın asılı olduğu iğnelere bebeğin cinsiyetine göre pembe ya da mavi minik ayak figürleri de eklenerek satışa sunuluyor. Etrafınızda yenidoğan bir bebek varsa ilk hediye olarak bu gümüş iğne modellerini tercih edebiliyorsunuz.

Gümüş Çocuk Küpesi Modelleri

Birbirinden sevimli figürlerin bulunduğu çocuk küpe çeşitleri Else Silver’da bulunuyor. Her yaştaki çocuğa bu sevimli tasarımdaki küpeleri alarak kıyafetleriyle kombin yapabiliyorsunuz. Yonca, unicorn, kiraz, sevimli sarı kuş, kelebek, uğur böceği, sevimli arı, çilek, papatya ve tavşan gibi birçok çeşidi bulunan bu küpelerden hem kendi kız çocuklarınıza hem de sevdiklerinizin çocuklarına hediye alabilirsiniz. Kulağı delik olan tüm kız çocukları bu küpeleri rahatlıkla kullanabilir. Tüm çocuk küpe modelleri neler görmek isterseniz Elsesilver.com’u ziyaret edin!

Gümüş Çocuk Bilekliği Modelleri

Çocukların o dünya tatlısı görüntülerini çeşitli aksesuarlarla daha da tatlı hale getirebiliyoruz. Bu aksesuarların başında ise isimli bileklikler geliyor. Kız çocuk bileklikleri sevimli figürlerle de tasarlanıyor. Kalpli, kelebekli ve çiçekli figürlerle çocukların kıyafetleriyle kombin yapabiliyorsunuz. Bazı modellerin keşke büyükler için olanı da olsa diyen anneler kendilerine de benzer bileklikler arayışına girebiliyor.

Çocuklara Özel Takı Kombin Seçenekleri

Konu çocuklar olunca alışveriş yaparken kendimizi kaybedebiliyoruz. Özellikle seçenekler bu kadar güzel ve enerjikken. Yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda da takıları kombin şeklinde almayı tercih edebilirsiniz. Küpe bileklik ya da bebek iğnesi ve bilekliği şeklinde kombinler yapabilirsiniz. Unicorn figürlü minik küpesi ve bilekliği tüm kız çocuklarına alınabilecek güzel bir set. Bebek yeni doğmuşsa ve iğnesiyle birlikte takım bileklik de alabilirsiniz.

Bizden çocuklara özel çocuk takı modellerine yönelik öneriler bu kadar. Siz de bir çocuğa hediye almak istiyorsanız ya da yakında bir bebek dünyaya getirecekseniz birbirinden özel takıları incelemeden geçmeyin.