Televizyon ekranlarının çok konuşulan yapımlarından olan Çöp Adam dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin çekim yerleri ve yapım detayları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Çöp Adam dizisi nerede çekiliyor, Çöp Adam dizisi hangi gün oynuyor, Çöp Adam dizisi hangi kanalda oynuyor ve Çöp Adam dizisi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Gerçek bir hayat öyküsünden uyarlanan Çöp Adam dizisinde, sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri’nin sırlarla dolu hikayesi ekranlara taşınıyor.

Çöp Adam dizisinin başrol oyuncuları Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu ve Hülya Şen rol alıyor. Dram türünde çekilen ve birçok dizinin proje tasarımcısı da olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenilen dizinin senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. Çöp Adam dizisinin çekildiği yer, hangi yalıda çekiliyor, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi kanalda oynuyor ve oyuncu kadrosu karakterleri isimleri nedir sorularının yanıtları sowinbet haberimizde yer alıyor.

Çöp Adam dizisi hangi gün oynuyor?

Çöp Adam dizisi her hafta Çarşamba günü oynuyor. Dizi Çarşamba akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümüyle izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen ve OGM Pictures tarafından çekilen dizinin yapımcısı Onur Güvenatam. İlk bölümü 30 Kasım’da yayınlanan dizide heyecan giderek tırmanıyor.

Çöp Adam dizisi hangi kanalda oynuyor?

Çöp Adam dizisi Star TV kanalında oynuyor. Star TV’de ayrıca Pazartesi günleri Ömer dizisi, Salı günleri Gecenin Ucunda, Cuma günleri Yalı Çapkını dizileri ile hafta içi her gün Toprak ile Fidan dizisi izleyicilerle sowinbet giriş buluşuyor.

Çöp Adam dizisi nerede çekiliyor?

Çöp Adam dizisi İstanbul’un Beyoğlu ve Beykoz ilçelerinde çekiliyor. Dizinin çekimlerinin bir bölümü için Avrupa Yakası’nda olan Beyoğlu ilçesinin semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurulurken, bir bölümü için ise Beykoz ilçesinde çekim setleri kuruluyor. Çöp Adam yalısı Beykoz ilçesindedir.

Çöp Adam dizisi oyuncuları isimleri

  • Engin Altan Düzyatan - Tamer
  • Elçin Sangu - Peri
  • Sedef Avcı - Berrin
  • Füsun Demirel - Aysel
  • Salih Kalyon - Bülent
  • Elçin Afacan - Meryem
  • Ali Yoğurtçuoğlu - Seko
  • Hülya Şen - Nesrin
  • Cankat Aydos - Yavuz

Çöp Adam dizisi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Büşra Çam (Begüm), Şeyda Terzioğlu (Funda), Selen Domaç (Ahu), Fatih Koyunoğlu (Selim), Gülizar Nisa Uray (Damla). Sinan Albayrak (Tamer'in çocukluğu), Eylül Uğan (Meryem'in çocukluğu), Kerim Tuna Kaba (Can) ve Fatih Serbest (Hasan).