Başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Ercan Kesal’ın yer aldığı, Show TV ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan Çukur dizisinde Karaca kimdir? Ece Yaşar kimdir? Nereli, yaş ve boy bilgileri dizi severler tarafından sıkça aranıyor. Çukur’da Karaca karakterini canlandıran Ece Yaşar’ın kim olduğu, nereli olduğu ve tüm ayrıntılar haberimizde cevap buluyor.

ÇUKUR KARACA KİMDİR?

Çukur dizisinde yer alan Karaca karakteri, İrem Altuğ’un canlandırdığı Ayşe ve Selim karakterlerinin küçük kızları olarak dizide bulunuyor. Ortalığı karıştırmayı seven, babasının ilgilenmediği, dizide diğer karakterlerin zayıf yönlerini hızlı çözen Karaca karakteri, dizide oyuncu Kubilay Aka’nın canlandırdığı Celasun karakterine aşık ve Celasun’u elde etmeye çalışıyor.

ECE YAŞAR KİMDİR? NERELİ?

Çukur dizisinde Karaca karakterine hayat veren tiyatro ve dizi oyuncusu Ece Yaşar, 1994 Ankara doğumlu. Ankara Üniversitesi’nde Dil ve Tarih Fakültesi’nde Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun olan Ece Yaşar, televizyonlarda ilk olarak “Kara Sevda” dizisinde seyirci karşısına çıktı. Daha sonra Çukur dizisinin kadrosuna katılan ve Karaca Koçovalı karakterini canlandıran oyuncu, ayrıca çeşitli tiyatro oyunlarında da oynuyor. Boyu 1.65 olan Ece Yaşar’ın burcu Başak.

ECE YAŞAR’IN DİZİLERİ VE FİLMLERİ

  • Çukur Dizisi (Karaca Koçovalı, 2017)
  • Kara Sevda Dizisi (Eda, 2015-2016)
  • Direniş Karatay Sinema Filmi (2018)

damla sönmez nereli, evli mi, boyu kaç