Yeşilçam’ın sevilen yapımlarından olan Sevgili Babam filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi nerede çekildi, Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi kaç yılında çekildi, Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi oyuncuları isimleri nedir, Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Sedat Ersoy karakteri ile Cüneyt Arkın, Nevin Ersoy karakteri ile Sema Özcan, Ayşe rolü ile Zeynep Değirmencioğlu, Murat rolü ile Salih Güney paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Önder Somer, Figen Han, Münir Özkul, Ömer Dönmez, Kamuran Akkor, Vasfi Uçaroğlu ve Güzin Özipek rol alıyor. Talihsizlikler sonucu parçalanan bir ailenin öyküsünü konu alan filmde, tesadüf eseri, yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı eski karısının evine piyano tamiri için gelen adam, kendini hiç tanımamış küçük kızıyla karşılaşıyor ve ısrarlarına dayanamayarak ona piyano dersi vermeye başlıyor. Çok geçmeden eski karısıyla arasındaki bağ yeniden alevleniyor. Cüneyt Arkın Sevgili Babam filminin çekildiği yer, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne sorularının yanıtları haberimizde betorder yer alıyor.

Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi kaç yılında çekildi?

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi 1969 yılında çekildi. Dram, duygusal ve müzikal türlerinde ekranlara gelen filmin yönetmen koltuğunda Aram Gülyüz oturuyor. Yapımcısı Şahan Haki olan filmin senaryosunu Hamdi Değirmencioğlu yazdı. Filmin müziklerini Vasfi Uçaroğlu ve Giorgio Carnini hazırladı. Melek Film tarafından çekilen yapım 1 saat 35 dakika sürüyor.

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi nerede çekildi?

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Bakırköy’ün Yeşilköy semtinde yapılmıştır. Filmde kullanılan köşk Yeşilköy’dedir. Çekimler Yeşilköy semtinde ve çevresinde yapılmış, daha sonra sinemaseverler ile buluşmuştur. Günümüzde farklı tarihlerde ve farklı kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam eden filmde, dağılan bir ailenin yeniden bir araya gelmesi konu ediliyor.

Cüneyt Arkın Üç Kağıtçılar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Üç Kağıtçılar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi konusu ne?

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filminde, Sedat cinayet suçundan hapse giriyor ve bu sebepten karısı Nevin’den boşanıyor. Nevin, çocukları Ayşe ve Murat’ı yalnız büyütüyor. Onlara babalarının öldüğünü söylüyor. Çocukları büyüyünce Nevin maddi olarak zorlanmaya başlıyor. Kocasını hâlâ sevmesine rağmen ünlü fabrikatör Orhan ile evlenmeye karar veriyor. Böylece çocuklarının daha rahat yaşayacağını düşünüyor. Yıllarca hapiste müzisyenlik yapan Sedat ise tahliye oluyor ve bir ses sanatçısı olmak isteyen Ayşe ile arkadaşlık kuruyor. Sedat ve Ayşe arasındaki yakınlaşma, bütün gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi hangi kanalda oynuyor?

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 25 Mayıs Perşembe günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle betorder giriş buluşacak.

Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi oyuncuları isimleri

 • Cüneyt Arkın (Sedat Ersoy)
 • Sema Özcan (Nevin Ersoy)
 • Zeynep Değirmencioğlu (Ayşe)
 • Salih Güney (Murat)
 • Önder Somer (Orhan)
 • Figen Han (Leyla)
 • Münir Özkul (Mahalle Çalgıcısı)
 • Ömer Dönmez (Ömer)
 • Kamuran Akkor (Kezban)
 • Vasfi Uçaroğlu (Osman)
 • Güzin Özipek (Minnoş)
 • Aydın Tezel (Hapishane Müdürü)
 • Nezihe Güler (Orhan'ın Annesi)

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Necdet Tosun (Mahalle Çalgıcısı), Sami Hazinses (Mahalle Çalgıcısı Veli), Mehmet Büyükgüngör (Tamirci Nazım Usta). Muzaffer Yenen (Tamirhane Müşterisi), Vahit Volkan (Mahalleli), İbrahim Şirin (Murat’ın Arkadaşı), Hamiyet Dönmez (Tamirhane Müşterisinin kızı), İbrahim Belkıs ve Faruk Çimen.

İstasyon filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda? İstasyon filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda?