Cüneyt Arkın Tuzak filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Sosyal mesajlarla dolu filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Cüneyt Arkın Tuzak filmi nerede çekildi, Cüneyt Arkın Tuzak filmi kaç yılında çekildi, Cüneyt Arkın Tuzak filmi hangi kanalda oynuyor, Cüneyt Arkın Tuzak filmi oyuncuları kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Ömer Doruk rolü ile Cüneyt Arkın, Zeynep Öğretmen rolü ile Selma Güneri, Fabrikatör Fazıl Bey rolü ile Ali Sururi ve Avni Baba rolü ile Hulusi Kentmen paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hakan Tanfer, Neslihan Danışman, Erol Keskin, Turgut Boralı, Aydın Haberdar, Hüseyin Zan, Ajlan Aktuğ ve Hakkı Kıvanç rol alıyor. Filmde, Fabrikatör Fazıl Bey, yaşadığı kasabaya yeni bir fabrika kuruyor. Fabrikanın açılışı için belediye başkanının izni gerekiyor. Ancak fabrikanın atıklar için önlem almadığını fark eden başkan Avni Baba, fabrikanın açılmasına izin vermiyor. Bu durum üzerine Fazıl Bey, Avni Baba’yı öldürüyor ve hazırladığı sahte belgeyle fabrikayı açıyor. Avni Baba’nın doktor olan oğlu Ömer, babasının ölüm nedenini araştırmak için kasabaya geliyor. Araştırma yaparken kasabadaki fabrikadan kaynaklanan zehirlenme vakaları ortaya çıkınca Ömer, fabrikayı da araştırmaya başlıyor. Cüneyt Arkın Tuzak filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betout yer alıyor.

Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne Cüneyt Arkın Sevgili Babam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu ne

Cüneyt Arkın Tuzak filmi kaç yılında çekildi?

Cüneyt Arkın Tuzak filmi 1976 yılında çekildi. Macera, dram ve duygusal türleri ile çekilen film aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda yayınlanmaya devam eden film, verdiği sosyal mesajlarla dikkat çekiyor. Açgözlülüğe ve çevre kirliliğine dair önemli mesajların yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Atıf Yılmaz oturuyor. Filmin senaryosunu ise usta senarist Umur Bugay yazdı. Yapımcısı Hürrem Erman olan film 92 dakika sürüyor.

Cüneyt Arkın Tuzak filmi nerede çekildi?

Cüneyt Arkın Tuzak filmi Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde çekildi. Ayvalık, Balıkesir iline bağlı turizm cenneti bir ilçedir. Balıkesir'in en batısında, Ege Denizi kıyısında bulunan ilçe, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Filmin çekimleri için Ayvalık’ın farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Film Ayvalık’ta çekilmiştir. Erman Film tarafından çekilen film, Yeni Stüdyo tarafından seslendirilmiş ve gösterime hazırlanmıştır. Amerika’da okuyan ve doktor olan genç bir adam belediye başkanı olan babasının öldürüldüğünü duyunca yurda dönüyor ve babasının kimler tarafından öldürüldüğünü araştırmaya başlıyor.

Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Paramparça filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Cüneyt Arkın Tuzak filmi konusu ne?

Cüneyt Arkın Tuzak filminde, kasabaya yeni bir fabrika kuran Fazıl Bey, açılış için belediye başkanından izin almak istiyor ancak atıklar için gerekli önlemlerin alınmadığını gören başkan Avni Baba, açılışa izni vermiyor. Bunun üzerine Fazıl Bey, başkan Avni Baba’yı öldürtüyor ve sahte bir izin belgesiyle fabrikayı açıyor. Avni Baba’nın doktor olan oğlu Ömer kasabaya geliyor. Babasının öldürülme nedenini araştırmaya başlıyor. Bir süre sonra kasabada fabrikadan kaynaklanan zehirlenme vakaları görülüyor ve bunun üzerine araştırma çalışmalarını fabrika üzerine yoğunlaştıran Ömer, kısa sürede cinayeti çözüyor.

Cüneyt Arkın Tuzak filmi hangi kanalda oynuyor?

Cüneyt Arkın Tuzak filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 7 Ağustos Pazartesi günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmde, babasının cinayeti araştıran bir adamın yaşadıkları anlatılıyor. Filmde Cüneyt Arkın’ı Abdurrahman Palay, Selma Güneri’yi Nevin Akkaya, Ali Sururi’yi Rıza Tüzün ve Hulusi Kentmen’i Haldun Ergüvenç seslendirmiştir. Ayrıca Ayşin Atav’ı Neslihan Danışman, Turgut Boralı’yı Mücap Ofluoğlu, Ajlan Aktuğ’u Erhan Yazıcıoğlu seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında her gün en sevilen ve popüler Yeşilçam filmleri yayınlanmaya betout giriş devam ediyor.

Cüneyt Arkın Fatma Girik Gelincik filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Fatma Girik Gelincik filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Cüneyt Arkın Tuzak filmi oyuncuları isimleri

 • Cüneyt Arkın (Ömer Doruk)
 • Selma Güneri (Zeynep Öğretmen)
 • Ali Sururi (Fabrikatör Fazıl Bey)
 • Hulusi Kentmen (Avni Baba)
 • Hakan Tanfer (Osman)
 • Neslihan Danışman (Hülya)
 • Erol Keskin (Avukat Melih)
 • Turgut Boralı (Gazeteci Tahsin)
 • Aydın Haberdar (Nuri)
 • Hüseyin Zan (Mahmut)
 • Ajlan Aktuğ (Levent)

Tuzak filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Hakkı Kıvanç (Hamit), İsmail Hakkı Şen (İdris), Sabahat Işık (Behiye), Nermin Özses (Kasabalı), İbrahim Uğurlu (Fazıl Bey'in Adamı), İhsan Gedik (Fazıl Bey'in Adamı), Niyazi Gökdere (Fazıl Bey'in Adamı) ve Mehmet Uğur (Fazıl Bey'in Adamı).

Cüneyt Arkın Üç Kağıtçılar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri Cüneyt Arkın Üç Kağıtçılar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri