Dağlar Kızı Reyhan filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Dağlar Kızı Reyhan filmi nerede çekildi, Dağlar Kızı Reyhan filmi kaç yılında çekildi, Dağlar Kızı Reyhan filmi oyuncuları isimleri nedir, Dağlar Kızı Reyhan filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Reyhan karakteri ile Filiz Akın, Mehmet karakteri ile Kartal Tibet, Ekrem karakteri ile Metin Serezli ve Kemal rolü ile Ömer Dönmez paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Muhterem Nur, Sami Hazinses, Nubar Terziyan, Fatma Karanfil, Melih Ateş, Ali Demir, Nermin Özses ve Hakkı Kıvanç rol alıyor.

Dağlar Kızı Reyhan filminde, bir plak şirketinde çalışan Reyhan, şoförlük yapan Mehmet ile nişanlıdır. Mehmet, araba almak için Almanya'ya gitmek istemektedir. Genç kadın, nişanlısının gitmesini istemese de ona engel olamaz. Bu sırada gazinocular kralı olan Ekrem, tesadüf eseri Reyhan'ın sesini duyar ve onu sahnelere çıkarmaya karar verir. Reyhan, başlarda bu teklifi kabul etmese de, kazanacağı para ile araba alıp nişanlısının gitmesini engelleyeceğini düşünerek teklifi kabul eder. Reyhan'ın şöhret olmayı kabul etmesi üzerine Mehmet genç kadını terk eder. Almanya'ya gitmek için hazırlanan Mehmet, Ekrem'in kendisine kurduğu tuzak üzerine kendisini hapiste olur. Hapishaneden çıkar çıkmaz Ekrem ve Reyhan'dan intikam almaya karar veren Mehmet, bu sırada bilmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Dağlar Kızı Reyhan filminin çekildiği yer, hangi köşkte çekildi, çekim yeri, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde radissonbet yer alıyor.

Cilveli Kız filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda? Cilveli Kız filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Dağlar Kızı Reyhan filmi kaç yılında çekildi?

Dağlar Kızı Reyhan filmi 1969 yılında çekildi. Dram ve duygusal türlerinde çekilen film aynı yıl gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Filmin yönetmen koltuğunda Metin Erksan oturuyor. Yapımcısı ve senaristi Muzaffer Arslan olan filmin bir diğer senaristi ise Bülent Oran’dır. Sine Film tarafından çekilen yapım 82 dakika sürüyor.

Dağlar Kızı Reyhan filmi nerede çekildi?

Dağlar Kızı Reyhan filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Özellikle sahil şeridinde bulunan ilçelerde çekimler yapılmıştır. Filmde Reyhan ve fakir bir genç olan Mehmet'in acıklı aşk hikayesi ekranlara geliyor. Reyhan ve Mehmet 10 yıl bir yanlış anlaşılma yüzünden ayrı kalıyorlar ve yıllar sonra Mehmet intikam için harekete geçiyor.

Dağlar Kızı Reyhan filmi hangi kanalda oynuyor?

Dağlar Kızı Reyhan filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 13 Haziran Salı günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında yayınlanacak. Filmde Filiz Akın’ı Adalet Cimcoz, Kartal Tibet’i Hayri Esen, Metin Serezli’yi Sadettin Erbil ve Muhterem Nur’u Alev Koral seslendiriyor. Farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam eden film 1 saat 23 dakika radissonbet giriş sürüyor.

Yumurcak filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Yumurcak filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Dağlar Kızı Reyhan filmi oyuncuları isimleri

 • Filiz Akın (Reyhan)
 • Kartal Tibet (Mehmet)
 • Muhterem Nur (Reyhan'ın Annesi)
 • Ömer Dönmez (Kemal)
 • Metin Serezli (Ekrem)
 • Sami Hazinses (Gariban)
 • Nubar Terziyan (Mahkum)
 • Fatma Karanfil (Hülya)
 • Ali Demir (Polis)
 • Nermin Özses (Kumarbaz)
 • Hakkı Kıvanç (Ekrem'in Adamı)

Dağlar Kızı Reyhan filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol almıştır; Melih Ateş, Muzaffer Yenen, Cevdet Balıkçı, Behçet Nacar, Kudret Karadağ ve Süheyl Eğriboz.

Filiz Akın Ayrılık filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Filiz Akın Ayrılık filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri