Deli Aşk filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Deli Aşk filmi nerede çekildi, Deli Aşk filmi ne zaman çekildi, Deli Aşk filmi oyuncuları isimleri, Deli Aşk filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Ekrem rolü ile Emrah Kaman, Neşe rolü ile Pelin Akil, Zeynep rolü ile Şafak Pekdemir, Fuat rolü ile Toygan Avanoğlu ve Melodi rolüyle Nilperi Şahinkaya paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Burak Çelik, Zafer Algöz, Hakan Altun ve psikolog rolü ile Cem Yılmaz yer alıyor. Deli Aşk filminde, Maraş dondurmacısı Ekrem'in, sevdiği kız olan Neşe'nin kalbini kazanabilmek için yaptıkları ve bu sırada başına gelen komik olaylar izleyicilerle buluşuyor. Deli Aşk filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi platformda oynuyor, konusu ne anlatıyor, hangi kanalda oynuyor, gişe hasılat bilgileri nedir soruları yanıtları ve filme dair merak edilenler haberimizde betnbet yer alıyor.

Pelin Akil aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Pelin Akil oynadığı diziler ve filmleri Pelin Akil aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Pelin Akil oynadığı diziler ve filmleri

Deli Aşk filmi ne zaman çekildi?

Deli Aşk filmi 2017 yılında çekildi. Komedi ve romantik türlerinde çekilen yapım 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girdi. 6 hafta vizyonda kalan film 376 bin 367 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 4 milyon 397 bin 794 TL gişe hasılatı elde etti. 104 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Murat Dündar ve Murat Emre Kaman oturuyor. Yapımcısı Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım olan filmin senaryosunu Emrah Kaman ve Murat Kaman yazdı.

Deli Aşk filmi nerede çekildi?

Deli Aşk filmi İstanbul ve Adana’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Adana’da yapılırken, bir bölümü ise İstanbul’da yapılmıştır. Adana’da ve İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Deli Aşk filmi, Maraş dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayları ekranlara getiriyor. Müziklerini Ali Seval’in hazırladığı film izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak.

Deli Aşk filmi hangi kanalda oynuyor?

Deli Aşk filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 17 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 00.45’te Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Eğlenceli film 1 saat 44 dakika betnbet giriş sürüyor.

Cem Yılmaz Hokkabaz filmi hangi kanalda oynuyor çekildiği yer oyuncu kadrosu ne zaman hangi yıl çekildi? Cem Yılmaz Hokkabaz filmi hangi kanalda oynuyor çekildiği yer oyuncu kadrosu ne zaman hangi yıl çekildi?

Deli Aşk filmi oyuncuları isimleri

  • Emrah Kaman - Ekrem
  • Pelin Akil - Neşe
  • Şafak Pekdemir - Zeynep
  • Toygan Avanoğlu - Fuat
  • Nilperi Şahinkaya - Melodi
  • Burak Çelik - Jeremy
  • Zafer Algöz - Carol
  • Cem Yılmaz - Şefik Ercan
  • Hakan Altun - Kendisi

Hakan Altun aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı babası kardeşi kimdir? Hakan Altun aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı babası kardeşi kimdir?