Tarık Akan ile Necla Nazır’ın başrollerini paylaştığı Delisin filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları merak ediliyor. Delisin filmi Alembeyendi nerede, Delisin filmi nerede çekildi, Delisin filmi kaç yılında çekildi, Delisin filmi ne zaman çekildi, Delisin filmi hangi kanalda oynuyor, Delisin filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Tarık Akan, Necla Nazır, Hulusi Kentmen, Adile Naşit, Ali Şen, İhsan Yüce ve Nubar Terziyan rol alıyor. Delisin filminde, Yunus, bütün mal varlığını gayri-resmi oğlu Ferit’e bırakmak istiyor. Bunun için bütün malını mülkünü satıp, tahvile çeviriyor. Senetleri de kimsenin bilmediği bir yere gizliyor. Fakat sakladığı yeri kimselere söyleyemeden vefat ediyor. Kasabaya yeni gelen Ferit, Mümtaz Efendi’nin yanında fotoğrafçı olarak çalışmaya başlıyor. Bu sırada amcasının kızı Alev ile tanışıyor. İkili kısa zamanda birbirlerine âşık oluyor. Fakat mirasın peşinde olan Yunus’un kardeşleri, ikilinin bir araya gelmelerine mani oluyorlar. Bu arada her yerde de senetleri arıyorlar. Ancak senetler ummadıkları bir yerden çıkıyor. Delisin filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, hangi okulda çekildi, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde tamambet yer alıyor.

Ah Nerede filmi nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor? Ah Nerede filmi nerede çekildi oyuncuları kim ne zaman kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor?

Delisin filmi kaç yılında çekildi?

Delisin filmi 1975 yılında çekildi. Dram ve komedi türlerinde çekilen yapım 1 Nisan 1975 tarihinde gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve farklı kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam eden Yeşilçam filminin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Ergin Orbey oturuyor.

Delisin filmi ne zaman çekildi?

Yunus Efendi’nin ardında bıraktığı mirasın aranma sürecini konu eden Delisin filmi 1975 yılında çekildi. Arzu Film tarafından çekilen, Yeni Stüdyo tarafından seslendirilen ve gösterime hazır hale getirilen film 87 dakika sürüyor. Yapımcısı Nahit Ataman olan Yeşilçam filminin müziklerini, ünlü müzisyen Atilla Özdemiroğlu hazırladı.

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda Tarık Akan Kaçak filmi (1982) nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda

Delisin filmi nerede çekildi?

Delisin filmi Çanakkale’de çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü Çanakkale’nin Yenice ilçesinde yapılmıştır. Ayrıca Çanakkale şehrinin birçok yerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Yenice ilçesi, Çanakkale şehrinin doğusunda yer almaktadır. Yeşilçam sinemasının çok sevilen filmleri arasında yer alan Delisin filminin çekimleri Çanakkale şehrinde tamamlanmıştır ve sinemaseverler ile buluşmuştur.

Delisin filmi Alembeyendi nerede?

Delisin filmi için çekim yeri olarak seçilen Alembeyendi Çanakkale’nin Yenice ilçesindedir. Alembeyendi’nin Yenice ilçesinin dağ köylerinden biri olduğu bilgisi internette yer almaktadır. Yenice ilçesinin bir tarafında Balıkesir, diğer tarafında Biga ve Çan ilçesi ile batısında Bayramiç ilçesi bulunmaktadır. Alembeyendi, Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlıdır.

Canım Kardeşim filmi hangi yıl çekildi konusu ne kaç yılında ne zaman çekildi çekildiği yer neresi? Canım Kardeşim filmi hangi yıl çekildi konusu ne kaç yılında ne zaman çekildi çekildiği yer neresi?

Delisin filmi konusu ne?

Delisin filmi konusu; Yunus Bey evlerinde hizmetçilik yapan genç kızla evlenince kardeşleri tarafından dışlanıyor. Bu arada beş kardeşin babaları ölüyor ve tüm mirası Yunusa bırakıyor. Yunus da ölünce mirasını, İstanbul’da doğup büyüyen oğlu Ferit’e bırakıyor ve paraları bir şemsiyenin içine saklıyor. Ferit paraları bulursa hayatı kurtulacaktır. Türk Sinemasının bir dönem oldukça ilgi gören duygusal komedilerinden Delisin filmi, Tarık Akan ve Necla Nazır’ın yıldızının iyice parladığı yıllarda çevirdiği başarılı salon komedileri arasında yer alıyor.

Delisin filmi hangi kanalda oynuyor?

Delisin filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 20 Haziran Salı günün 21 Haziran Çarşamba gününe bağlayan gece saat 00.30’da ve 02.30’da Star TV kanalında yayınlanacak. Filmde Necla Nazır’ı Jeyan Mahfi Tözüm, Tarık Akan’ı Hayri Esen ve Hulusi Kentmen’i Kemal Ergüvenç seslendirmiştir. Yeşilçam’ın popüler yapımlarından olan Delisin filmi 1 saat 15 dakika tamambet giriş sürüyor.

Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri Derman filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu nedir hangi kanalda oyuncuları isimleri

Delisin filmi oyuncuları isimleri

 • Necla Nazır (Alev)
 • Tarık Akan (Ferit)
 • Adile Naşit (Didar)
 • Hulusi Kentmen (Mümtaz)
 • Ali Şen (Ziya)
 • İhsan Yüce (Rıza)
 • Nevzat Okçugil (Ziya'nın Eşi)
 • Nubar Terziyan (Zahireci Yunus )
 • Talat Gözbak (Ferit'in Amcası)
 • Danyal Topatan (Berber Hasan)
 • Kemal Çapraz (Banka Müdürü)
 • Zeki Alpan (Tapu Müdürü)
 • İlhan Hemşeri (İlyas)
 • Sabahat Işık (İlyas'ın Eşi)
 • Leman Akçatepe (Öğretmen)
 • Bilgen Bengü (Öğrenci)

Delisin filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Giray Alpan (Otobüs Şoförü), Kamer Sadık (Usta), Ayşen Gruda (Şaziment), Birnur Bilginoğlu (Öğrenci), Şebnem Aksu (Öğrenci). Muharrem Gürses (Belediye Başkanı), Faik Coşkun (Eskici Ruhi), Akif Kilman (Çığırtkan), Sabahat İzgü (Yolcu), Bahri Ateş (İmam) ve Gülten Ceylan (Öğrenci).

Boşver Arkadaş filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Boşver Arkadaş filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri