Beşiktaş’ın geleceği parlak genç yeteneklerinden biri olan Demir Ege Tıknaz’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Demir Ege Tıknaz aslen nereli, Demir Ege Tıknaz burcu ne, Demir Ege Tıknaz hangi takımdan geldi, Demir Ege Tıknaz hangi takımlarda oynadı, Demir Ege Tıknaz kaç gol attı? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Demir Ege Tıknaz, 17 Ağustos 2004 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 1,93 boyundaki merkez orta saha ve 6 numara oyuncusu, 19 yaşındadır ve Beşiktaş A takımında 21 numaralı formayı giymektedir. Beşiktaş’ın altyapısından yetişen bir oyuncu olarak 2021 yılında ilk kez profesyonel sözleşme imzalamıştır. Futbolcu Demir Ege Tıknaz kimdir nerelidir, burcu ne, hangi takımdan geldi, oynadığı takımlar, hangi takımlarda oynadı, istatistikleri, kaç golü var sorularının yanıtları ve Demir Ege Tıknaz’ın yaşamına dair merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Arthur Masuaku aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Arthur Masuaku aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Demir Ege Tıknaz aslen nereli?

Demir Ege Tıknaz aslen İstanbulludur. İstanbul Kadıköy’de 17 Ağustos 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası da Türk’tür. Güncel piyasa değeri 450 Bin Euro olan genç oyuncunun potansiyeli yüksek olarak görülmektedir.

Demir Ege Tıknaz burcu ne?

17 Ağustos doğumlu olan Demir Ege Tıknaz'ın burcu Aslan'dır. Demir Ege Tıknaz, futbol kariyerine 15 Nisan 2014 tarihinde Beşiktaş altyapısında başlamıştır. Genç yaşlarından itibaren çeşitli alt yaş kategorilerinde futbol oynayarak yeteneklerini geliştiren genç oyuncu, sonunda 2021 yılında Beşiktaş ile profesyonel sözleşme imzalayarak A Takım'a yükselmiştir.

Amir Hadziahmetovic aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı? Amir Hadziahmetovic aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı?

Demir Ege Tıknaz hangi takımdan geldi?

Demir Ege Tıknaz, Beşiktaş takımına Beşiktaş altyapı takımından geldi. Demir Ege, 2014 yılından bu yana Beşiktaş’ın çeşitli alt yaş kategorilerinde forma giymiş ve ardından Beşiktaş ile profesyonel sözleşme imzalayarak A takımda yavaş yavaş yerini almayı başlamıştır. 2021-22 sezonunda Beşiktaş A Takımı'na yükselmesine rağmen, ilk resmi maç şansını Johan Cruyff Arena'da oynanan ve Beşiktaş'ın 2-0 kaybettiği Ajax karşılaşmasında bulmuş ancak bu maçta kadroda yer alsa da teknik direktör Sergen Yalçın tarafından forma şansı verilmemiştir.

Demir Ege Tıknaz kaç gol attı?

Demir Ege Tıknaz 35 maçta 2 gol attı. 2022-23 sezonunda 10 numara mevkiinde alt yaş kategorilerinden forma giyerken, teknik direktör Önder Özen tarafından 6 numaralı pozisyonda denenmiş ve Önder Özen, mevkisini değiştirmiştir. 11 Nisan 2022 tarihinde yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonu erken kapatmak zorunda kalmış ve sakatlık öncesinde Alman takımı Borussia Dortmund'un kendisini izlediği ve ilgilendiği, ancak sakatlık nedeniyle vazgeçtiği söylentileri de ortaya çıkmıştır. 2023-24 sezonunda ise, Demir Ege Tıknaz Beşiktaş ile ilk profesyonel maçına, UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde Arnavutluk takımı KF Tirana karşılaşmasında çıkmıştır. Demir Ege Tıknaz, Beşiktaş JK U19 takımında 35 maçta 2 gol atmıştır. Beşiktaş’ta ise forma giydiği 9 maçta henüz gol veya asist katkısı yapamamıştır. Genç futbolcu kariyerine Beşiktaş takımında galabet giriş devam ediyor.

Bahtiyar Zaynutdinov aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Bahtiyar Zaynutdinov aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Demir Ege Tıknaz hangi takımlarda oynadı?

  • 2014-2023 Beşiktaş (altyapı)
  • 2021 - Beşiktaş