Demir Yumruk filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Hands Of Stone olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Demir Yumruk filmi ne zaman çekildi, Demir Yumruk filmi hangi kanalda oynuyor, Demir Yumruk filmi konusu ne, Demir Yumruk filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Ray Arcel rolü ile Robert De Niro, Roberto Duran rolü ile Édgar Ramírez, Felicidad Iglesias rolü ile Ana de Armas ve Stephanie Arcel rolü ile Ellen Barkin rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Jurnee Smollett-Bell, John Turturro, Drena De Niro, Reg E. Cathey, Rubén Blades, Óscar Jaenada ve Usher Raymond yer alıyor. Filmde, efsanevi boksör Roberto Duran, 1968’de profesyonel olarak ringe ilk çıktığında henüz 16 yaşındaydı. 1980’de Sugar Ray’i yenerek bir rekora doğru ilerleyen Duran, rövanşta bir daha dövüşmeyeceğini söyleyerek spor camiasını şoka uğratmıştı. 2002’de emekli olan Roberto Duran ve onun efsane antrenörü Ray Archel arasındaki birbirlerinin hayatlarını değiştirecekleri ilişkiyi beyazperdeye taşıyan film izleyenleri ekran başına kilitliyor. Demir Yumruk (Hands Of Stone) filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, kimin hayatı, hikayesi konusu nedir, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde orbibet yer alıyor.

Çöl Ateşi filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri Çöl Ateşi filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri

Demir Yumruk filmi ne zaman çekildi?

Demir Yumruk filmi 2016 yılında çekildi. Biyografik ve dram türleri ile ekranlara gelen film 14 Ekim 2016 tarihinde vizyona girdi. Ülkemizde de vizyona giren ve vizyonda 1 hafta kalan film 1.768 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve 26.044 TL gişe hasılatı elde etti. 1 saat 51 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Jonathan Jakubowicz oturuyor.

Demir Yumruk filmi konusu ne?

Demir Yumruk filminde, boks tarihinin efsanelerinden Roberto Durán'ın hayat hikâyesini anlatılıyor. Dört farklı ağırlık sınıfında dünya şampiyonu unvanını kazanmayı başaran efsanevi boksör Roberto Durán'ın Panama sokaklarından önemli bir boks kariyerine uzanan hikâyesini anlatan film, Taştan El (Manos de Piedra) lakabıyla tanınan Panamalı boksör Roberto Duran'ın henüz 16 yaşındayken başlayan ve 50 yaşında biten parlak kariyerini ekranlara taşıyor. Bu kariyerin en önemli anı olan 1980'deki 2. Sugay Ray Leonard maçını ve antrenörü Ray Arcel ile ilişkisini anlatan biyografik bir yapım ekranlara geliyor.

Demir Yumruk filmi hangi kanalda oynuyor?

Demir Yumruk filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 26 Ağustos Cumartesi günü saat 22.45’te Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. 1968’de profesyonel olarak ringe çıktığında henüz 16 yaşında olan efsanevi Roberto Duran ve aynı derecede efsanevi antrenörü Ray Arcel birbirlerinin hayatlarını değiştirir. Film 105 dakika orbibet giriş sürüyor.

Komplo Teorisi filmi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Komplo Teorisi filmi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Demir Yumruk filmi oyuncuları isimleri

  • Robert De Niro (Ray Arcel)
  • Édgar Ramírez (Roberto Duran)
  • Ana de Armas (Felicidad Iglesias)
  • Ellen Barkin (Stephanie Arcel)
  • Jurnee Smollett-Bell (Juanita Leonard)
  • John Turturro (Frankie Carbo)
  • Drena De Niro (Adele)
  • Reg E. Cathey
  • Rubén Blades
  • Óscar Jaenada

Demir Yumruk filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Usher Raymond, Yancey Arias, Ilza Rosario, Joe Urla, Anthony Molinari, Pedro Perez, Israel Isaac Duffus, Jurnee Smollett ve Rick Avery.

Creed 2 Efsane Yükseliyor ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncu kadrosu Creed 2 Efsane Yükseliyor ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncu kadrosu