Yeni sezon yapımlarından olan ve Fox TV’de ekrana gelen Hudutsuz Sevda dizisinde rol alan ve yakışıklılığıyla dikkat çeken sevilen oyuncu Deniz Can Aktaş’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Deniz Can Aktaş aslen nereli, Deniz Can Aktaş burcu ne, Deniz Can Aktaş boyu kaç, Deniz Can Aktaş evli mi, Deniz Can Aktaş eşi kimdir, Deniz Can Aktaş oynadığı tv dizileri filmleri nedir? soruları yanıt buldu. Deniz Can Aktaş 28 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 30 yaşındadır. 2015 yılından bugüne kadar gerek sinema, gerek televizyon, gerek tiyatroda önemli yapımlarda görev almıştır.

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Hudutsuz Sevda dizisinde Halil İbrahim rolüyle başrol oynayan başarılı oyuncu Deniz Can Aktaş'ın yaşamına dair detaylar merak ediliyor. Ünlü oyuncu Deniz Can Aktaş kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kaç, evli mi eşi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Deniz Can Aktaş’ın hayatına dair merak edilen ayrıntılar haberimizde betzula yer alıyor.

Salih Bademci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Salih Bademci oynadığı tv dizileri filmleri Salih Bademci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Salih Bademci oynadığı tv dizileri filmleri

Deniz Can Aktaş aslen nereli?

Deniz Can Aktaş aslen Kastamonuludur. İstanbul'da doğup büyüyen Deniz Can Aktaş'ın ailesi Kastamonu İneboluludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan genç oyuncu, kariyerine 2015 yılında da Star TV'de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile adım atmıştır. O günden bu güne kadar farklı projelerde rol almaktadır.

Deniz Can Aktaş’ın burcu ne?

Deniz Can Aktaş'ın burcu Aslan'dır. 28 Temmuz 1993’te İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Piri Reis Üniversitesinden mezun olmuştur. Okuduğu bölüm dışında oyunculuk yapan Deniz Can Aktaş rol aldığı diziler ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Emre Kınay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Emre Kınay aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Deniz Can Aktaş boyu kaç?

Deniz Can Aktaş'ın boyu 1.83 cm'dir. Genç oyuncu 76 kilodur. Mühendislik okumasına rağmen oyunculuk alanında da eğitim almak isteyen başarılı oyuncu konservatuarı tercih etmiş ve Devlet Konservatuarı’nda eğitim görmüştür. Bu eğitimi ile birlikte oyunculuk kariyerine başlayan Deniz Can Aktaş, birçok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

Deniz Can Aktaş evli mi eşi kimdir?

Başarılı oyuncu Deniz Can Aktaş evli değildir. Yakışıklılığı ile gündeme gelen başarılı oyuncu Menajerimi Ara dizisinden sonra Aşk Ağlatır dizisi kadrosuna katılmıştır ve burada rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile ilişkisi başlamıştır. Deniz Can Aktaş'ın, yalnız 16 bölüm süren Aşk Ağlatır adlı dizinin setinde tanışmış olduğu oyuncu Hafsanur Sancaktutan ile gözlerden uzak birliktelik yaşamaya başlamıştır. Günümüzde de ilişkisi devam eden ikilinin evlenip evlenmeyeceği bilinmemektedir. Yetenekli oyuncu, Hudutsuz Sevda dizisi ile oyunculuk kariyerine betzula giriş devam etmektedir.

Gülçin Hatıhan aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim Gülçin Hatıhan oynadığı tv dizileri filmleri Gülçin Hatıhan aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim Gülçin Hatıhan oynadığı tv dizileri filmleri

Deniz Can Aktaş oynadığı tv dizileri filmleri

  • 2015-Tatlı Küçük Yalancılar
  • 2016-2017 Hayat Bazen Tatlıdır
  • 2017-Nerdesin Birader
  • 2018-Avlu
  • 2019-Aşk Ağlatır
  • 2020-2021 Menajerimi Ara
  • 2022-2023 Kasaba Doktoru
  • 2022- Bandırma Füze Kulübü filmi
  • 2023-Hudutsuz Sevda

Yıldız Çağrı Atiksoy aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Yıldız Çağrı Atiksoy aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri