Oyuncu Deniz Işın’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Deniz Işın aslen nereli, Deniz Işın boyu kaç, Deniz Işın burcu ne, Deniz Işın evli mi, Deniz Işın eşi kim, Deniz Işın oynadığı filmleri ve tv dizileri sorularının yanıtları ortaya çıktı. Deniz Işın'ın ilk mesleği Kimya Mühendisliğidir. İzmir Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezundur ve yüksek lisansını yine Ege üniversitesinde Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümünde yapmıştır.

Deniz Işın, üniversite hayatı devam ederken İzmir’de Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene eğitim almıştır. Yüksek lisansının bitmesiyle birlikte İstanbul’a taşınan güzel oyuncu bir sene de İstanbul’da tiyatro üzerine eğitim almıştır. Deniz Işın 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice olarak sahneye çıkmaya başlayarak yeteneğini göstermiştir. Deniz Işın kimdir nerelidir, evli mi, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde goldspin777 yer alıyor.

Deniz Işın aslen nereli?

Deniz Işın aslen İzmirlidir. İzmir’de doğup büyümüştür. Oyuncu olmak istediği için İstanbul’a taşınarak şansını denemiştir. Deniz Işın’ın popülerleşmesi ilk olarak Scorp adlı video temelli sosyal medya uygulaması ile tanışıp, videolar yüklemesiyle başlamıştır. Doğal ve içten tavrı ile önemli bir takipçi kitlesine ulaşmıştır.

Kubilay Aka aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Kubilay Aka filmleri ve tv dizileri Kubilay Aka aslen nereli sevgilisi kim burcu ne Kubilay Aka filmleri ve tv dizileri

Deniz Işın boyu kaç?

Deniz Işın'ın boyu 1,69 cm’dir. Scorp videolarının ardından Pegasus ve Gratis gibi firmaların reklam filmlerinde yer almaya başlamıştır. İlk televizyon deneyimini Her Yerde Sen dizisi ile 2019 yılında yaşamıştır. Bu diziyle birlikte duru güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri goldspin777 giriş üzerine çekmiştir.

Deniz Işın burcu ne?

Deniz Işın'ın burcu İkizler'dir. Deniz Işın 28 Mayıs 1992 tarihinde doğmuştur. Özel hayatında çeşitli hobi ve aktiviteler ile uğraşan güzel isim, düzenli olarak yüzme ve kick boks yapmaktadır. Güzel oyuncunun resim ve taklit konusunda yetenekli olduğu bilinmektedir.

Deniz Işın evli mi eşi kim?

Deniz Işın evli değildir. Deniz Işın’ın sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. 2020 yılında Murat Boz’un Gece şarkısının klibinde gördüğümüz Işın, 2022 yılında iki ayrı sinema filmi projesinde başrol olarak perdeye gelmiştir.

Yasemin Kay Allen aslen nereli burcu ne annesi kim Yasemin Kay Allen oynadığı diziler filmler Yasemin Kay Allen aslen nereli burcu ne annesi kim Yasemin Kay Allen oynadığı diziler filmler

Deniz Işın oynadığı filmleri ve tv dizileri

Deniz Işın oynadığı tv dizileri

 • 2019 - Her Yerde Sen - Merve Mutlu
 • 2020 - İyi Günde Kötü Günde - Seda
 • 2020 - Sefirin Kızı - Dr. Sahra Yalçın
 • 2021 – Masumiyet - İrem Orhun - Başrol oyuncusu
 • 2022 - Sevmek Zamanı - Firuze Yavuz
 • 2023 - Dokuz Oğuz - Bilge Töreyeva

Deniz Işın oynadığı internet dizileri

 • 2019 – Atiye
 • 2020 - Eee Sonra? - Deniz
 • 2021 - Leyla ile Mecnun - Leyla
 • 2022 - Bizden Olur Mu? - Deniz

Deniz Işın oynadığı filmler

 • 2022 – Anka - Zümrüt
 • 2022 – Aşk Çağırırsan Gelir

Dokuz Oğuz dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor oyuncuları kimler? Dokuz Oğuz dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda nerede çekiliyor oyuncuları kimler?