Underwater Derin Sular filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Derin Sular filmi konusu gerçek mi, Derin Sular filmi hangi kanalda oynuyor, Derin Sular filmi kaç yılında çekildi, Derin Sular filmi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Film, yıkıcı bir depremin ardından hayatta kalabilmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkmaktan başka seçenekleri kalmayan bir sualtı bilim ekibinin çevresinde gelişiyor. Yapımcıları Peter Chernin, Tonia Davis ve Jenno Topping olan filmin yönetmen koltuğunda William Eubank oturuyor.

Underwater Derin Sular filminin oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Vincent Cassel, Jessica Henwick, John Gallagher Jr., Mamoudou Athie ve T.J. Miller rol alıyor. Brian Duffield’ın eserinden uyarlanan filmin senaryosunu Brian Duffield ve Adam Cozad yazdı. Amerikan yapımı olan filmin müziklerini Marco Beltrami ve Brandon Roberts hazırladı. Underwater Derin Sular filminin hikayesi, hangi kanalda oynuyor, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kimler var sorularının cevapları ve Derin Sular filmi hakkında merak edilenler haberimizde slotbar yer alıyor.

Son Umut filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Son Umut filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Derin Sular filmi kaç yılında çekildi?

Derin Sular filmi 2020 yılında çekildi. Film 10 Ocak 2020 tarihinde vizyona girdi. 20th Century Fox, TSG Entertainment ve Chernin Entertainment tarafından çekilen film 50-80 milyon dolar bütçe ile çekilmiştir ve 41 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiştir. Yapım, yeni sahibi The Walt Disney Company’nin 17 Ocak 2020'de stüdyonun adını 20th Century Studios olarak değiştirmesinden önce, 20th Century Fox adı altında vizyona giren son 20th Century filmidir.

Melekler ve Şeytanlar filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Melekler ve Şeytanlar filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Derin Sular filmi konusu gerçek mi?

Derin Sular, deprem sonucu yeraltındaki laboratuvarları yıkılan araştırmacı bir sualtı mürettebatının, güvenliği sağlamak için verdikleri ölüm kalım savaşını konu ediyor. Bir grup denizaltı ekibi, suyun altındaki laboratuvarlarında araştırma yapıyor. Çalışmaların devam ettiği sırada, okyanusun dibinde yıkıcı bir deprem meydana geliyor. Deprem, laboratuvarın hasar görmesine neden olunca, araştırmacılar binlerce kilometre denizin altında mahsur kalıyor. Ölüm kalım savaşı veren ve en büyük korkularıyla yüzleşen ekibin bu süreçte karşılarına ummadıkları zorluklar çıkıyor.

Mekanik 2 Suikast filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Mekanik 2 Suikast filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Derin Sular filmi hangi kanalda oynuyor?

Derin Sular filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 15 Nisan akşamı saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.00’de Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Amerikan bilimkurgu aksiyon ve korku filmi olan Derin Sular 1 saat 35 dakika slotbar giriş sürüyor.

5. Dalga filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi oyuncuları isimleri 5. Dalga filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi oyuncuları isimleri

Derin Sular filmi oyuncuları isimleri

  • Kristen Stewart - Norah Price
  • T.J. Miller - Paul Abel
  • Jessica Henwick - Emily
  • Vincent Cassel - The Captain
  • John Gallagher Jr. - Liam Smith
  • Mamoudou Athie - Rodrigo Nagenda
  • Gunner Wright - Lee

Hayalet Tetikçi filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman çekildi? Hayalet Tetikçi filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri ne zaman çekildi?