Oyuncu Derya Beşerler’in hayatı ve biyografi bilgileri araştırılmaya devam ediyor. Derya Beşerler aslen nereli, Derya Beşerler boyu kaç, Derya Beşerler burcu ne, Derya Beşerler evli mi, Derya Beşerler eşi kim, Derya Beşerler oynadığı filmleri ve tv diziler nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Derya Beşerler üniversiteyi Yeditepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde okumuştur. Ablası Zeynep Beşerler’in izinden giderek oyuncu olmak istediği için, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ayrıca uzman oyuncu koçları ile çalışarak ve atölyelere katılarak kendini oyunculuk alanında daha da geliştirmiştir. Derya Beşerler, ilk televizyon deneyimini 2008 yılında Canım Ailem dizisi ile yapmıştır. Daha sonra televizyona ara veren güzel oyuncu 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisiyle ekranlara geri dönmüştür. İlk sinema filmi 2012 yapımı N’apcaz Şimdi? adlı filmdir. Derya Beşerler kimdir nerelidir, boy kilo bilgisi, hangi burç, kiminle evli, eşi kimdir, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Derya Beşerler'in yaşamına dair detaylar haberimizde rexusbet yer alıyor.

Melisa Aslı Pamuk aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Melisa Aslı Pamuk aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Derya Beşerler aslen nereli?

Derya Beşerler aslen İzmirlidir. İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden mezun olan oyuncunun babası avukat, annesi bir ilaç firmasının temsilcisidir. 2015 yılında No Name adlı tiyatro oyununda yer almıştır.

Derya Beşerler boyu kaç?

Derya Beşerler’in boyu 1,71 cm’dir. 55 kilo ağırlığındaki güzel oyuncu formunu korumak için pilates yapmaktadır. Instagram sayfasından sık sık özel hayatına dair fotoğraflar paylaşan oyuncu, spor yaparken çekilen fotolara da yer vermektedir.

Derya Beşerler burcu ne?

Derya Beşerler’in burcu Boğa’dır. 23 Nisan 1985 tarihinde doğan oyuncu 38 yaşındadır. “Kısa Bir Ara” programında sunuculuk yapan Beşerler, bu alanda da kendini ispatlamıştır.

Alperen Duymaz aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Alperen Duymaz aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Derya Beşerler evli mi?

Derya Beşerler evlidir. Derya Beşerler günümüzde EGO (Erkeğe Güven Olmaz) dizisinde oynamaktadır. Dizide Begüm Koraslan karakterine hayat veren Beşerler’e Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen ve Rüya Helin Demirbulut gibi genç isimler eşlik etmektedir.

Derya Beşerler eşi kim?

Derya Beşerler’in eşi Birol Namoğlu’dur. 2015 yılında evlenen çiftin ‘Vera’ ve ‘Barney’ adlarında iki köpekleri vardır. Birol Namoğlu Gripin grubunun solistliğini yapmaktadır. Instagram’da ablasının oğlu Kerem’in sık sık fotoğraflarını paylaştığı için Kerem kendi oğlu sanılsa bile Derya Beşerler’in çocuğu bulunmamaktadır. Yetenekli oyuncu oyunculuk kariyerine Ego dizisi ile rexusbet giriş devam etmektedir.   

Rüya Helin Demirbulut aslen nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmler Rüya Helin Demirbulut aslen nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmler

Derya Beşerler oynadığı filmleri ve tv diziler

Derya Beşerler oynadığı tv dizileri

 • 2023 – EGO – Begüm
 • 2019 – Kuzgun – Seda
 • 2019 - Kısa Bir Ara
 • 2017-2018 – Ufak Tefek Cinayetler – Esra
 • 2016 – Gecenin Kraliçesi – Elif
 • 2014 – Gurbette Aşk
 • 2013 – Aşk Emek İster – Derya
 • 2011 – Bir Çocuk Sevdim – Narin
 • 2008 – Canım Ailem – Duru

Derya Beşerler oynadığı filmler

 • 2015 – Merdiven Baba
 • 2012 – N’apcaz Şimdi? – Hale

Ego dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman Ego dizisi nerede çekiliyor? Ego dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman Ego dizisi nerede çekiliyor?