Dizi ve tiyatro oyuncusu Devrim Özkan’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Devrim Özkan aslen nereli, Devrim Özkan boyu kaç, Devrim Özkan burcu ne, Devrim Özkan eşi kim, Devrim Özkan oynadığı tv dizileri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. 2 Eylül 1998 tarihinde Muğla’da dünyaya gözlerini açan oyuncunun çocukluğu Milas ve Bodrum’da geçti. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı eğitimi gören ve eğitimini yarıda bıraktıktan sonra İstanbul’a taşınan Devrim Özkan, Rüya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini kazandı.

2019 yılında Woyzeck Açısı adlı tiyatro oyunu ile sahneye çıkan Devrim Özkan, Rüya dizisinin ardından Vatanım Sensin, Vuslat ve Ramo projeleri ile izleyicilerin karşısına çıktı ve büyük beğeni topladı. Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül Acarerk rolü ile geniş kitleler tarafından tanınan oyuncu, 2022 yılında düzenlenen 48. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülü için aday oldu. Oyuncu Devrim Özkan kimdir nerelidir, boy kilo bilgisi, hangi burç, evli mi, eşi kimdir, hangi dizilerde oynadı sorularının yanıtları kktcbet ortaya çıktı.

Devrim Özkan aslen nereli?

Devrim Özkan aslen Muğlalıdır. Muğla’da doğan, Milas ve Bodrum’da çocukluğu geçen Devrim Özkan, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. 2017 yılında Show TV’de yayınlanan Rüya dizisinde İpek Giray karakterine hayat veren oyuncu, Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Havva karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktı. TRT 1’de yayınlanan Vuslat dizisinde Feride Çağlar rolü ile başrol oynayan oyuncu, Show TV’de yayınlanan ve büyük ses getiren Ramo dizisinde Nehir Hanlı karakterine hayat verdi.

Ertan Saban aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Ertan Saban oynadığı filmleri ve tv dizileri Ertan Saban aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Ertan Saban oynadığı filmleri ve tv dizileri

Devrim Özkan eşi kim?

Oyuncu Devrim Özkan evli değildir. Özel hayatına dair detay bulunmayan oyuncu, Show TV kanalında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül Acarerk karakterini canlandırıyor ve oyuncu Ertan Saban ile başrolü paylaşıyor. Ayrıca yakında TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Mevlana dizisinde Efsun Hatun rolüne hayat verecek. Oyuncu Devrim Özkan, bir internet platformu kktcbet giriş olan GAİN’de 2021 yılında yayınlanan Ex Aşkım adlı yapımda da Selin karakterine hayat vermiştir.

Devrim Özkan boyu kaç?

Oyuncu Devrim Özkan’ın boyu 1,68 cm’dir. Bir süre önce verdiği bir röportajda çocukken veteriner olmak istediğini söyleyen Devrim Özkan, spora da büyük ilgi duyduğunu, ablasının hayatındaki kararlarda çok önemli bir yeri olduğunu dile getirmişti. Çocuk yaşlarında atletizm ile ilgilendiğini söyleyen oyuncu, 12 yaşındayken ailesi ile birlikte trafik kazası geçirdiğini, bu sebepten 1 ay yürüyemediğini, bacağında dizden bileğine kadar lifleri koptuğunu dile getirmişti. Oyuncu Devrim Özkan, bu kaza sebebiyle atletizmi bırakmak zorunda kaldığını ve judo sporuna geçtiğini kaydetmişti.

Devrim Özkan burcu ne?

2 Eylül doğumlu olan oyuncu Devrim Özkan’ın burcu Başak’tır.

Özge Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Özge Özberk filmleri ve tv dizileri Özge Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Özge Özberk filmleri ve tv dizileri

Devrim Özkan oynadığı tv dizileri

  • 2017 - Rüya - İpek Giray (Show TV)
  • 2017 - Vatanım Sensin - Havva (Kanal D)
  • 2019 - Vuslat - Feride Çağlar (TRT 1)
  • 2020 - Ramo - Nehir Hanlı (Show TV)
  • 2021 - Ex Aşkım - Selin (GAİN)
  • 2022 - Gelsin Hayat Bildiği Gibi - Songül Acarerk (Show TV)
  • Yakında - Mevlana - Efsun Hatun (TRT 1)

İsmail Hacıoğlu aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmleri İsmail Hacıoğlu aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmleri