DGS bahçe mobilyaları ve şezlong çeşitleri İzmir ve Ege Bölgesinin en çok talep gören ürünleri arasında yer alıyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar ve dış mekanlar için tasarlanan bahçe mobilyaları, özellikle yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Rahat ve şık tasarımlara sahip DGS bahçe mobilyaları, birbirinden farklı seçenekleri ve renkleri ile son trendlere uygun olarak üretiliyor. Yazlıklardan villalara, bahçeli evlerden sahil kenarlarına, otel ve turistik işletmelerden teraslı ve açık alanlı konutlara, kullanım alanları oldukça geniş olan bahçe mobilyaları, rahat kullanım imkanları ile dikkat çekiyor.

DGS bahçe mobilyalarında, ergonomik yapısı ve rahat tasarımları ile oturma gruplarından, farklı renk seçeneklerine sahip sandalyelere, kullanışlı masa çeşitlerinden konforlu köşe takımlarına, bahçenize ve balkonunuza şıklık katacak sehpalardan şemsiyelere ve şezlonglara, geniş bir ürün yelpazesi var. Kollu ve kolsuz şezlong çeşitleri, farklı renkler, ebatlar ve tasarımları ile kaliteli ve konforlu bir üretim sürecinden geçip deniz ve havuz kenarlarına, plajlara, otellere ve tatil yerlerine konulmaya hazır bekliyor.

dgs bahçe mobilyaları izmir

DGS bahçe mobilyaları İzmir ve Ege Bölgesinin tercihi

DGS bahçe mobilyaları İzmir’in ve Ege Bölgesinin en çok tercih edilen mobilya firmaları arasında bulunuyor. Zarif detaylara ve hafifliğe sahip bu ürünler bahçenizin gözdesi olacak. Sadece dinlenme alanları için değil, çalışma mekanlarına da uygun olarak tasarlanan ürünler, açık alanlarınıza estetik bir dokunuşla renk katacak. Balkondan bahçeye, sahilden doğanın en yeşil ve en mavi alanlarına, doğanın içinde olduğunuz tüm zamanlarda konforunuzu arttıracak olan DGS bahçe mobilyaları üst düzey müşteri memnuniyeti sağlıyor.

dgs bahçe mobilyaları izmir

Şezlong çeşitleri için DGS bahçe mobilyaları

DGS bahçe mobilyalarında aradığınız ve ihtiyacınız olan tüm şezlong çeşitlerini bulabilirsiniz. Kollu ve kolsuz şezlong çeşitleri, farklı ebat ve renklerde üretiliyor. DGS bahçe mobilyalarında yer alan şezlong çeşitleri şunlardır;

 • Alaçatı Kum Şezlongu
 • Albatros Kollu Şezlong
 • Caprice Kollu Şezlong
 • Çeşme Katlanır Şezlong
 • Efes Kolsuz Şezlong
 • Flamingo Kollu Şezlong
 • Huma Çocuk Şezlongu
 • Kuğu Kolsuz ve Kollu Şezlong
 • Kuzgun Kolsuz Şezlong
 • Martı Kolsuz Şezlong
 • Pavillion Day Bed
 • Pro Şemsiye Şezlong

dgs bahçe mobilyaları izmir

DGS bahçe mobilyaları

2003 yılında kurulan DGS bahçe mobilyaları, otel, plaj, havuz ve bahçe mobilya sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alıyor. On yılların tecrübesine sahip olan firma, bahçe mobilyaları alanında ilk terli üretici firma olarak yatırımlarını gerçekleştirdi. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kullanışlı, ergonomik, konforlu ürünler üreten firma, tüm bu ayrıcalıklarının yanında uygun fiyat avantajları ile de tercih ediliyor. Dünyaca ünlü firmalarla rekabet eden ve ekonomiye önemli bir katkı sağlayan firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarını sürdürüyor.

DGS bahçe mobilyaları satış sitesi: https://dgsbahcemobilya.com/

DGS şezlong satış sitesi: https://sezlong.com.tr/

DGS bahçe mobilyaları instagram sayfası: https://www.instagram.com/dgsbahcemobilya/

dgs bahçe mobilyaları izmir