Ekranların yeni yapımlarından olan Dilek Taşı dizisinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Dilek Taşı dizisi nerede çekiliyor, Dilek Taşı dizisi yeni bölüm ne zaman, Dilek Taşı dizisi hangi gün oynuyor, Dilek Taşı dizisi hangi kanalda oynuyor, Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerinde Mustafa Yılmaz rolü ile Salih Bademci, Figen Kutlu rolü ile Hazal Subaşı, Kenan Şanlı rolü ile Ozan Dolunay, Macide Rona rolü ile Perihan Savaş ve Rüçhan Rona rolü ile Özge Özberk yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Ayhan Bozkurt, Bülent Keser ve Merve Engin rol alıyor. Dizide, Mustafa’nın karısı Canan amansız bir hastalığın pençesindedir. İyileşmesi için ameliyat olması gerekmektedir. Mustafa parayı nasıl bulacağını bilemiyordur. Çalıştığı fabrika uzun süredir kapalıdır. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bulup aylardır ödenmeyen maaşlarını istemek için yola çıkar. Parayı alıp karısını ameliyat ettirecektir. Ancak o gün yaşananlar Mustafa’nın ve kızı Cemre’nin bütün hayatını kökünden değiştirecektir. Dilek Taşı dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekiliyor, hangi şehirde çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde fashionbet yer alıyor.

Hazal Subaşı aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Hazal Subaşı aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Dilek Taşı dizisi hangi gün oynuyor?

Dilek Taşı dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Dilek Taşı dizisinin yeni bölümü Perşembe günleri akşam saat 20.00’de önce özet görüntüleri daha sonra ise yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Dram ve tarihi türlerinde ekranlara gelen dönem dizinin proje tasarımcısı ve senaristi Can Sinan’dır. Dizinin diğer senaristleri arasında Ozan Uzunoğlu, Alper Çağlayan, Ali Ercivan, Deren Şekerciler, Gülsev Karagöz ve Görkem Tüzün var.

Dilek Taşı dizisi yeni bölüm ne zaman?

Dilek Taşı dizisi yeni bölüm her hafta Perşembe günü yayınlanıyor. Sezonun iddialı yapımları arasında yer alan dizi Perşembe günleri dizi severlerle buluşuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez ve Volkan Kocatürk oturuyor. Dilek Taşı dizisi, 1980’li yılların İstanbul’unda geçen bir dram hikayesini izleyicilerle buluşturuyor. Yeni tanıtımları ile büyük ilgi görmeye, yayınlanan yeni bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam eden dizi, dönemin buhranlı zamanlarını tüm gerçekçiliğiyle anlatıyor.

Farah Zeynep Abdullah aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Farah Zeynep Abdullah aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Dilek Taşı dizisi hangi kanalda oynuyor?

Dilek Taşı dizisi Kanal D kanalında oynuyor. Dizi Perşembe günleri saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve ilgiyle izlenen dizinin müziklerini JingleTV hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen, yapımcıları Yaşar İrvül ve Efe İrvül olan dizi, Pastel Film tarafından çekiliyor ve 135 dakikalık bölümleri ile Kanal D ekranlarında dizi severlerin beğenisine sunuluyor. İlk bölümü 7 Eylül’de yayınlanan dizi farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Dilek Taşı dizisi nerede çekiliyor?

Dilek Taşı dizisi İstanbul Kemerburgaz’da çekiliyor. Dizinin çekimlerinin bir bölümü için İstanbul’un Eyüpsultan ilçesine bağlı Kemerburgaz bölgesinde çekim setleri kuruluyor. Dizide yer alan Rona Köşkü Kemerburgaz’dadır. Dizinin hapishane çekimleri ise Edirne’de yapıldı. Edirne’de bulunan tarihi bir mekanda yapılan çekimler hakkında konuşan dizinin yönetmeni, “Edirne’de çekim yaptığımız hapishane yakın tarihte boşalmıştı. Bu projenin hakkı gerçek mekânlardı.” demiştir. Dizi Kanal D ekranlarında Perşembe günleri yayınlanmaya fashionbet giriş devam ediyor.

Afra Saraçoğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Afra Saraçoğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Salih Bademci - Mustafa Yılmaz
 • Hazal Subaşı - Figen Kutlu
 • Ozan Dolunay - Kenan Şanlı
 • Perihan Savaş - Macide Rona
 • Özge Özberk - Rüçhan Rona
 • Teoman Kumbaracıbaşı - Aras Rona
 • Elif Doğan - Sevda Rona
 • Çiçek Dilligil - Asuman Kutlu
 • Engin Yüksel - Ömer Kutlu
 • Afra Karagöz - Ebru Kutlu
 • Ayhan Bozkurt
 • Bülent Keser - Avukat Rıfat

Dilek Taşı dizisinin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Merve Engin, Mine Vural – Feraye, Lena Naz Kalaycı - Cemre Yılmaz, Ömer Toprak Yılmaz - Sinan Rona, Ahmet Mark Somers - Harun Rona, Kürşat Demir - Efkan Bolatlı, Şirin Öten, Turan Selçuk Yerlikaya ve Fatih Al - Dündar Bolatlı.

Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri Öykü Gürman aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Öykü Gürman oynadığı tv dizileri filmleri