Oyuncu Dilin Döğer'in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Dilin Döğer aslen nereli, Dilin Döğer burcu ne, Dilin Döğer evli mi eşi kimdir, Dilin Döğer boy kilo kaç, Dilin Döğer oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Ekranların yeni ve dikkat çeken yüzlerinden biri olan Dilin Döğer, ilköğretimini Mersin'de tamamlamıştır. Ailesinin Ankara'ya taşınma kararıyla birlikte Ankara'ya yerleşmiştir. Yükseköğrenimini Ankara Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü'nde yapmıştır.

Oyuncu olmayı küçük yaşlardan beri isteyen Dilin Döğer, eğitim hayatından sonra kast ajanslarına kayıt olmuştur. İlk kez çeşitli reklamlarla ekranlarda yer alan oyuncu, farklı güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha sonra oyunculuk serüvenine başlayan güzel oyuncu, birçok yapımda rol almış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dilin Döğer kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kilosu kaç, evli mi, eşi sevgilisi kim, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde onikinumara yer alıyor.

Uğur Güneş aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Uğur Güneş aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Dilin Döğer aslen nereli?

Dilin Döğer aslen Diyarbakırlıdır. Geçmişi hakkında çok bilgi bulunmayan oyuncu, çocukluk döneminde Tan Sağtürk'ün bale okulunda eğitimler almıştır. Bir dönem ise Anadolu Ateşi grubu ile sahneye çıkmıştır. Küçük yaşlardan beri dans, müzik, resim, bale, opera ve şan eğitimleri almaktadır.

Dilin Döğer burcu ne?

Dilin Döğer’in burcu Balıktır. Dilin Döğer 22 Şubat 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. 28 yaşındaki genç oyuncu, oyunculuk kariyerine 2021 yılında, dijital bir platformda yayınlanan Ex Aşkım dizisinde canlandırdığı Afife karakteriyle başlamıştır.

Şebnem Hassanisoughi aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo oynadığı diziler filmler Şebnem Hassanisoughi aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo oynadığı diziler filmler

Dilin Döğer evli mi eşi sevgilisi kim?

Dilin Döğer evli değildir. Özel hayatı hakkında bilgi bulunmadığı için sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. 2022 yılında Fransa - Irak - Türkiye ortak yapımı olan Goodnight Soldier (İyi Geceler Asker) filminde oynamıştır. 2022 yılında O Kız dizisinde Zeynep karakteri ile televizyon izleyicisi tarafından sevilmiştir.

Dilin Döğer boy kilo kaç?

Oyuncu Dilin Döğer'in boyu 1.67 cm kilosu ise 55'dir. Genç oyuncu 2023 yılından beri Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde Süreyya karakterini canlandırmaktadır. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi TRT1 kanalında yayınlanmaktadır. Dilin Döğer, yeni dizi ve filmlerle oyunculuk kariyerine onikinumara giriş devam ediyor.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Dilin Döğer oynadığı diziler filmler

  • 2021- Ex Aşkım - Afife - İnternet Dizisi
  • 2022- Goodnight Soldier - Zine - Sinema Filmi
  • 2022- O Kız - Zeynep - Dizi
  • 2023 - Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi - Süreyya - Dizi

Murat Yıldırım aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Murat Yıldırım aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler