Oyuncu Doğukan Güngör'ün hayatı, biyografi bilgileri ve oyunculuk kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Doğukan Güngör aslen nereli, Doğukan Güngör burcu ne, Doğukan Güngör evli mi eşi sevgilisi kimdir, Doğukan Güngör boy kilo kaç, Doğukan Güngör oynadığı diziler filmler nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 1996 doğumlu genç oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Öğrencilik hayatında ve sonrasında pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Sahneye çıktığı oyunlar arasında Othello, Bizim Köyün Âdeti, Umut ve Hiç Kimsenin Öyküsü gibi önemli oyunlar vardır.

Kariyerinin çok başında olan oyuncu Doğukan Güngör, kendini geliştirmek için Chubbuck metodu üzerine çalışmıştır. Oyuncu yönetmeni Harika Uygur’dan Chubbuck metodu eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk kez 2017 yılında Savaşçı dizisi ile geçmiştir. 2018 yılında Meryem dizisinde küçük bir rol canlandırmıştır. 2020 yılında rol aldığı Zümrüdüanka dizisi ile yıldızı parlamıştır. Doğukan Güngör kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, boyu kaç, kilosu kaç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde celtabit yer alıyor.

Ceren Yalazoğlu Karakoç aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo oynadığı diziler filmler Ceren Yalazoğlu Karakoç aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo oynadığı diziler filmler

Doğukan Güngör aslen nereli?

Doğukan Güngör aslen Ankaralıdır. Bu şehirde doğup büyüyen oyuncu, kariyerinde daha iyi fırsatlar yakalayabilmek için İstanbul'a taşınmıştır. Oyuncu 2021 yılında Her Şeye Rağmen ve Dilber Ay isimli iki sinema filminde birden oynamıştır.

Doğukan Güngör burcu ne?

1 Temmuz 1996 tarihinde dünyaya gelen Doğukan Güngör'ün burcu Yengeç'tir. Oyuncu 2022 yılında sadece 10 bölüm süren Hâkim dizisinde Asaf karakterini canlandırmıştır.

Müjde Uzman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Müjde Uzman aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Doğukan Güngör evli mi eşi sevgilisi kimdir?

27 yaşındaki genç oyuncu Doğukan Güngör evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncunun ismi bir dönem rol arkadaşı Sıla Türkoğlu ve oyuncu Seray Kaya ile anılmıştır.

Doğukan Güngör boy kilo kaç?

Yakışıklı oyuncu Doğukan Güngör'ün boyu 1,78 cm, kilosun 70'dir. Oyuncu 2022 yılından bu yana Show TV'de yayımlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih Ünal karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu kariyerini yeni yapımlarla celtabit giriş sürdürmektedir.

Evrim Alasya aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler Evrim Alasya aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim boy kilo kaç oynadığı diziler filmler

Doğukan Güngör oynadığı diziler filmler?

  • 2022 – Kızılcık Şerbeti
  • 2022 – Hakim
  • 2021 – Her Şeye Rağmen
  • 2021 – Dilber Ay Küçük Dev Kadın
  • 2020 – Zümrüdüanka
  • 2018 – Meryem
  • 2017 – Savaşçı

Barış Kılıç aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler Barış Kılıç aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kimdir oynadığı diziler filmler