CSA Digital Ekibinin geliştirdiği Yapay Zeka Makale Aracı olan CashGPT'ye olan yoğun ilgi giderek artıyor. WordPress eklentisi olarak çalışan CashGPT, OpenAI API ile iletilen başlıklara saniyeler içerisinde SEO uyumlu ve kullanıcı odaklı içerikler üretebiliyor.

CashGPT; GPT4 entegreli bir Yapay Zeka Makale aracıdır. OpenAI’den aldığınız API ile çalışabilen WordPress eklentisi olan CashGPT sunucu veya WordPress sürümü fark etmeksizin çalışabilmektedir. CashGPT sayesinde kullanıcı odaklı, düzenleme gerektirmeyen ve SEO uyumlu makaleleri saniyeler içerisinde üretebilirsiniz.

Yapay Zeka Makale Aracı Nedir?

Yapay Zeka Makale araçları ChatGPT veya diğer yapay zekalara entegre bir şekilde Promptlar sayesinde içerikler üretebilen araçlardır. ChatGPT’ye de Prompt ileterek içerik yazdırabilirsiniz fakat bu içerik okunabilir olsa da uzun veya detaylı olmayacaktır. Bu noktada da devreye CashGPT gibi yapay zeka makale araçları girmektedir.

CashGPT sahip olduğu yazılımıyla birden çok Prompt’u ChatGPT’ye göndererek aldığı çıktığı saniyeler içerisinde birleştirip SEO uyumlu içerikler üretebilmektedir.

CashGPT Nedir?

CashGPT; 5N1K formatında başlıklara (Nedir, Kimdir ve Nasıl Yapılır gibi) saniyeler içerisinde içerik üretebilen bir WordPress eklentisidir. Yine QA (Soru ve Cevap) mantığına uygun çalıştığı içinde herhangi bir soru kalıbının cevabını çok detaylı bir şekilde çıktı olarak WordPress’e ekleyebilmektedir.

Diğer Yapay Zeka Makale Araçlarının aksine CashGPT giriş paragrafından tablo ve sonuç bölümüne kadar SEO uyumlu ve çok fazla düzenleme gerektirmeyen içerikler üretmektedir.

Faydaları!

CashGPT; SERP’i işgal eden Spam sitelerin uyguladığı yöntemi doğallaştırabilen ve kullanıcı deneyimini üst seviyede tutmayı başarabilen bir WordPress eklentisidir.

Özellikleri!

  • 7 Farklı dilde içerik üretebilmektedir.
  • 12’ye kadar alt başlık varyasyonunda yazabilmektedir.
  • 7 Farklı anlatım biçimini desteklemektedir.
  • Yazar, Kategori ve Yayım durumu gibi seçeneklere sahiptir.
  • RSS içerik botu özelliği sayesinde WordPress tabanlı birçok siteden içerik çekebilmektedir.

Satın Almak İçin: https://csadigital.net/yazilim/cashgpt-yapay-zeka-makale