Dönence dizisi heyecanın ve temponun giderek arttığı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Dönence dizisi nerede çekiliyor, Dönence dizisi hangi gün oynuyor, Dönence dizisi hangi kanalda oynuyor, Dönence dizisi yeni bölüm ne zaman, Dönence dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’de Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Doğa Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya, Berfin Ant gibi başarılı isimler yer alıyor. Dizide, üniversiteye gitme planları yapan Gece, bir yandan da tüm yaz boyunca sevgilisi Emir ile müzik yapma hayalleri kurmaktadır. Ancak tüm hayalleri bir süreliğine askıya alınmak zorundadır. Çünkü özel bir çocuk olan kız kardeşi Gülce için İstanbul’un kalabalığı ve gürültüsü giderek daha da başa çıkılması zor bir hal almaya başlamıştır. Sevgilisini ve tüm hayallerini İstanbul’da bırakmak istemeyen Gece, bir anda kendisini ailesiyle birlikte Foça’da bulur. Hayatı bir anda alt üst olan Gece, kardeşinin yazıldığı yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür ile tanışır. Dönence dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde nerede çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde sahabet yer alıyor.

Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman oyuncu kadrosu Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman oyuncu kadrosu

Dönence dizisi hangi gün oynuyor?

Dönence dizisi her hafta Salı günü oynuyor. Dizinin yeni bölümleri Salı akşamları saat 20.00’de dizi severlerin beğenisine sunuluyor. D Media tarafından çekilen, yapımcısı Ali Cengiz Deveci olan dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Dizinin senaryosunu SA Yazı Grubu, Ebru Hacıoğlu, İbrahim Güler ve Melek Ordu yazıyor. Dizinin müziklerini Jingle TV hazırlıyor. Romantik, dram ve gençlik türleri ile ekranlara gelen dizi birinci sezonu ile ekranlara geliyor. 120 dakikalık bölümleri ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 4 Temmuz’da yayınlandı.

Dönence dizisi yeni bölüm ne zaman?

Dönence dizisi yeni bölüm Salı akşamı yayınlanıyor. Dizinin heyecanla beklenen son bölümü Salı akşamı yayınlanacak. Dönence dizisi, Asperger sendromlu bir kardeşe sahip olan Gece’nin hikayesini ekrana getiriyor. İzleyicilere birçok duyguyu aynı anda yaşatan diziyi izleyenler, Dönence ile gerçek aşkı bir kez daha sorgulayacak. Dönence dizisi, İsrail dizisi olan Exceptional’dan uyarlanmıştır. Cannes'dan ödülle dönen Exceptional isimli dizinin uyarlamas olan yapım, ilk bölümleri ile büyük dikkat çekti. Dizi, farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa'da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görülmüştü.

Dönence dizisi hangi kanalda oynuyor?

Dönence dizisi Kanal D kanalında oynuyor. Kanal D’nin yaz dizilerinden olan yapım Salı akşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Usta oyuncular ile genç yetenekleri bir araya getiren Dönence oyunculuk performansları ile de izleyicinin beğenisini kazandı. Oyuncular performansları ile adeta göz doldururken dizinin duygu dolu anları şimdiden hafızalara kazandı. Herkesin içini ısıtacak sıcacık hikayesi ile ekrana gelen Dönence’de arkadaşlık sevgisine de değiniliyor. Gece ve Sera’nın dostluğu izleyiciyi hem güldürüyor hem de ağlatıyor. Komik hallerinin yanı sıra zor dönemlerde birbirlerine verdikleri destek ile de çok konuşulan bu sıkı dostlar izleyicilerin içinde samimiyet duygusunu yeşertiyor.

Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Dönence dizisi nerede çekiliyor?

Dönence dizisi İzmir’in Foça ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimleri için Foça’nın farklı noktalarında, mekanlarında ve çevresinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlanıyor. Foça’nın tarihi dokusu, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğa güzellikleri ile ekranda görsel şölen yaratan dizi Gece’nin öyküsünü izleyicilerle buluşturuyor. İzmir Foça’nın tarihi güzelliğini izleyici ile buluşturmanın yanı sıra, farklı ve duygusal hikayesiyle de çok konuşulan yapım şimdiden sosyal medyanın en çok konuştuğu yapımlar arasında yerini almıştır.

Dönence dizisi konusu ne?

Dönence dizisinde, Gece, sevgilisi Emir (Miro) ile birlikte müzik yapma hayalleri olan bir genç kızdır ancak tüm hayatı, kardeşi Gülce için İzmir Foça’ya taşınması ile birlikte alt üst olur. İzmir Foça’ya gelişi ile beraber tanışacağı Özgür, Gece’nin hayatında bambaşka değişikliklerin olmasına sebep olacaktır. Zaman zaman kalp kıran, zaman zaman nefes kesici ama çoğu zaman hayat değiştirici olan aşk, gerçekten fedakârlık yapmaya değer bir şey midir? Yoksa aşk engel tanımayacak kadar güçlü müdür? Emir (Miro), Gece ve Özgür’ün arasında yaşanacak tüm olaylar izleyicilerin aşka bakış açısını bir kez daha sahabet giriş değiştirecek.

Veda Mektubu dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Veda Mektubu dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Dönence dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

  • Emre Kınay - Cem
  • Caner Topçu - Özgür
  • Sümeyye Aydoğan - Gece
  • Atakan Hoşgören - Emir
  • Didem İnselel - Verda
  • Ogün Kaptanoğlu - Harun
  • Ülkü Hilal Çiftçi - Gülce
  • Ahmet Varlı
  • Doğa Karakaş - Rüzgar
  • Nazlı Çetin - Sera

Dönence dizisi oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya ve Berfin Ant - Ceren.

Üvey Anne dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Üvey Anne dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?