TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programının jüri üyelerinden olan Serdar Uzuntaş’ın hayatına dair detaylar merak ediliyor. Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş aslen nereli, Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş evli mi, Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş sevgilisi kim, Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş boyu kaç, Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş burcu ne sorularının yanıtları araştırılıyor. 1975 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açan Serdar Uzuntaş, İzmir’de büyüdü ve eğitim hayatını İzmir’de tamamladı. İzmir’de Ticaret Meslek Lisesi’nde eğitim gördü ve aynı şehirde bulunan Vakko mağazasında çalışmaya başladı.

İzmir’de çalıştığı dönemde moda zevki ile öne çıkan ve bu konudaki yeteneği ile herkesin dikkatini çeken Serdar Uzuntaş, 2022 yılında aldığı bir teklif ile kadın elbise koleksiyonu hazırladı. 2006 yılında hem Central Saint Martins’te eğitim görerek moda kariyerini ilerletmek hem de İngilizcesini geliştirmek için Londra’ya taşınma kararı aldı. Türkiye’de bulunan moda şirketleri ile çalışmaya devam eden, Londra, Milano ve İstanbul üçgeninde hayatını sürdüren Serdar Uzuntaş, kariyerini erkek giyim tasarımı üzerine yoğunlaştırdı.

Kendi adını taşıyan markasını yaratan ve Milano’da bulunan Özel Naba Moda Okulu’nda eğitimler almaya başlayan Serdar Uzuntaş, 2011 yılında ilk koleksiyonunu Londra Moda Haftası’nda sundu. Daha sonra İtalya’da bulunan Pitti Uomo Fuarı’na katılan, tasarımları ile stiline dikkat eden erkeklere hitap eden Serdar Uzuntaş, Milano Digital Fashion Week’te dünyaca ünlü markaların arasında tek Türk moda tasarımcısı olarak golvar yer almıştır. Doya Doya Moda jürisi Serdar Uzuntaş nereli, memleketi, hayatı, biyografi bilgileri, evli mi, eşi / sevgilisi kim, boy kilo bilgisi nedir, hangi burç ve doğum tarihi sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş aslen nereli?

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş aslen İzmirlidir. İzmir’de doğup büyüyen Serdar Uzuntaş’ın ailesi Makedonya göçmenidir. Dünya modasına yön veren WGSN Network tarafından trendlere yön veren tasarımcılar arasında gösterilen Serdar Uzuntaş, dünyaca ünlü moda dergisi Vogue Italia’da yer alan 200 Yeni Yetenek listesine girdi. Serdar Uzuntaş, Londra, Milano ve İstanbul şehirlerinde seyahat etmeye ve kariyerine yeni basamaklar eklerken aktörlerden yapımcılara, müzik sanatçılarından ünlülere, özel müşteri kitlesini giydirmeye golvar giriş devam ediyor.

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş evli mi?

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş evli değil. Modacı Serdar Uzuntaş’ın özel hayatına dair detay bulunmuyor.

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş sevgilisi kim?

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş’ın sevgilisi bilinmiyor. Modacı Uzuntaş’ın adı geçtiğimiz haftalarda, Doya Doya Moda yarışmacılarından biri olan Aleyna ile anılmıştı. Ancak ikilinin bir ilişki yaşayıp yaşamadığı hakkında detay yok.

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş boyu kaç?

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş’ın boyu 1.80 cm’dir. 70 kilo olduğu bilinen modacı, 2014 yılında Uluslararası Woolmark Ödülü’nü aldı. 2015 yılında Türkiye'yi temsil etmek üzere Erkek Giyim Tasarımcısı seçildi. Londra’da, Milano’da ve İstanbul Moda Haftası’nda defileler gerçekleştirdi.

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş burcu ne?

1975 doğumlu olan Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş’ın burcu bilinmiyor.