Düğüm Salonu filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Düğüm Salonu filmi nerede çekildi, Düğüm Salonu filmi ne zaman çekildi, Düğüm Salonu filmi hangi kanalda oynuyor, Düğüm Salonu filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Serkan Tekin rolü ile Şahin Irmak, Hülya Esen rolü ile İrem Sak, Buse Güler rolü ile Gonca Vuslateri ve Tarık Parlak rolü ile Emre Karayel rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Onur Buldu, Duygu Yetiş, Salih Kalyon, Bilge Şen, Nilgün Belgün, Hakan Akın ve Ayşenil Şamlıoğlu rol alıyor.

Düğüm Salonu filminde, eskiden birlikte olmuş, ancak yollarını ayırma kararı alarak başka insanlarla tamamen farklı hayatlar kurmanın eşiğine gelmiş Serkan ve Hülya, müthiş bir tesadüf sonucu aynı gün yan yana düğün salonlarında evlenmek üzere tarih almışlardır. Ancak bu durumda 2 düğünün birbirine girmesi ve işlerin çığırından çıkması kaçınılmazdır. Film, bir düğün salonunda yaşanan kargaşayı ekranlara taşıyor. Düğüm Salonu filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu, gişe hasılat bilgileri sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde padisahbet yer alıyor.

Patron Mutlu Son İstiyor nerede çekildi hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Patron Mutlu Son İstiyor nerede çekildi hangi otelde çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları

Düğüm Salonu filmi ne zaman çekildi?

Düğüm Salonu filmi 2018 yılında çekildi. Komedi ve romantik türlerinde çekilen yapım 16 Mart 2018 tarihinde sinemalarda vizyona girdi. 1 saat 37 dakika süren film 10 hafta vizyonda kaldı. 10 haftanın sonunda 177.170 kişi tarafından beyazperdede izlenen film, toplam 2.144.046 TL gişe hasılatı elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Hakan Algül oturuyor.

Düğüm Salonu filmi nerede çekildi?

Düğüm Salonu filmi İzmir Buca’da çekildi. Filmin çekimleri için Buca ilçesinin farklı noktalarında ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmin çekimleri İzmir’de tamamlandı. Düğüm Salonu filminin senaryosunu, filmin aynı zamanda başrol oyuncusu olan Şahin Irmak yazdı. Film, iki eski sevgilinin aynı gün ve saatte yan salonlarda evlenmesiyle birbirine giren iki düğün ahalisinin hikâyesini izleyicilerle buluşturuyor.

Niyazi Gül Dörtnala filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim Niyazi Gül Dörtnala filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim

Düğüm Salonu filmi konusu ne?

Düğüm Salonu filminde, seneler önce tanışıp aşık olmuş bir gelinle bir damat bir nikah salonu önünde öpüşür. Rastlantı eseri ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. İki eski sevgili, birbirlerine karşı hâlâ romantik hisler beslediklerini fark ediyor. Tek sorun, az önce başkalarıyla evlenmiş olmalarıdır. İki düğün birbirine giriyor, sırlar ortaya çıkıyor ve ortalık kısa sürede karışıyor.

Düğüm Salonu filmi hangi kanalda oynuyor?

Düğüm Salonu filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 21 Ağustos Pazartesi günü saat 20.00’de ve film bittikten hemen sonra tekrar saat 22.00’de Star TV ekranlarında yayınlanıyor. BKM Film tarafından çekilen ve yapımcısı Necati Akpınar olan filmin müziklerini Ayşe Önder, Mayki Murat Başaran ve Ümit Önder hazırladı. Usta komedi oyuncularının bir araya geldiği film izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Film 97 dakika padisahbet giriş sürüyor.

Şansımı Seveyim filmi göl kenarı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Şansımı Seveyim filmi göl kenarı nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu

Düğüm Salonu filmi oyuncuları isimleri

 • Şahin Irmak - Serkan Tekin
 • İrem Sak - Hülya Esen
 • Gonca Vuslateri - Buse Güler
 • Emre Karayel - Tarık Parlak
 • Onur Buldu - Oğuz
 • Duygu Yetiş - Nermin
 • Salih Kalyon - Cemil Tekin
 • Bilge Şen - Züleyha Tekin
 • Nilgün Belgün - Muazzez Güler
 • Hakan Akın - Levent Güler
 • Ayşenil Şamlıoğlu - Nebahat Parlak
 • Gazanfer Ündüz - Kenan Parlak
 • Beyti Engin - Davut
 • Toprak Sağlam - Müjde
 • Hayko Cepkin - Kendisi

Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Karakomik Filmler 2 Arada Kaçamak nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?