İşitme kaybı, kişilerin gündelik ve iş yaşamlarını son derece zorlaştıran bir sağlık sorunudur. İşitme kaybı yaşayan kişiler, ortam seslerini algılama, konuşmaları ayırt etme ve iletişim kurma gibi temel konularda birçok sorun yaşar.

Duymer işitme cihazları, kişilerin bu tür sorunlarını çözmek amacıyla son teknoloji malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Yapay zeka teknolojisi, ortam gürültüsü azaltma, kulak çınlaması baskılama, şarj edilebilirlik ve daha birçok farklı özelliğe sahip olan Duymer işitme cihazları, sağlıklı bir işitmeyi mümkün kılar. Duymer, sahip olduğu işitme cihazı seçenekleri ve uygun fiyatları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen işitme merkezidir.

Telefonlarla uyum içerisinde çalışma özelliğine sahip olan birçok Duymer işitme cihazı, bu sayede kişilerin işitme cihazlarını çıkarmadan cihaz ayarlarını yapabilmelerine imkan tanır.

Duymer işitme merkezlerine başvuran kişilerin 3d tarayıcılar kullanılarak kulak izleri alınır. İşitme kaybı yaşayanlar, bu sayede kendi kulakları için özel olarak tasarlanmış olan işitme cihazlarını konforlu bir şekilde kullanabilirler.

Duymer, dünyanın en kaliteli işitme cihazı markalarından olan Starkey, Interon, NuEar, Audifon ve Danavox markalarının cihazlarını satışa sunar. Böylece işitme sorunlarından şikayetçi olan kişiler, işitme kaybı dereceleri ve kulak yapılarına uygun olan en kaliteli işitme cihazlarını kullanarak yaşam kalitelerini artırabilirler.

Çünkü Her Sözcük Önemlidir

Duymer, “Her sözcük önemlidir.” mottosuyla hareket ederek insanların işitme sağlıklarını ideal seviyeye getirmeyi amaçlar. Bu yolda 25 yılı aşkın süredir kullanıcılarına hizmet veren Duymer ailesi, Türkiye’nin dört farklı bölgesinde 100’ü aşkın şubeye sahiptir.

Duymer işitme merkezleri, sadece işitme cihazı satışı yapmakla kalmaz, aynı zamanda işitme testleri, işitme cihazı takma ve ayarlama işlemleri, işitme cihazı bakımı ve onarımı gibi hizmetleri de kullanıcılara sunar.

İşitme kaybı yaşayan kişiler, Duymer'in profesyonel işitme uzmanları tarafından yapılan işitme testleriyle işitme kaybı dereceleri ve kulak yapılarına uygun olan işitme cihazlarını keşfedebilirler. Duymer, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işitme cihazı ile ilgili tüm işlemlerde özenli bir hizmet sunar.

İşitme kaybı sorunlarından sonsuza dek kurtulmak, etkili bir şekilde iletişim kurmaya başlamak ve böylece daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sürmeye başlamak için sizler de Duymer şubelerine başvurabilir ve işitme cihazı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.