Türkan Şoray ile Murat Soydan’ın başrollerini paylaştığı Dünyanın En Güzel Kadını filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi, Dünyanın En Güzel Kadını filmi ne zaman çekildi, Dünyanın En Güzel Kadını filmi hangi kanalda oynuyor, Dünyanın En Güzel Kadını filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Film, ses sanatçısı olmak isteyen bir kadının hikayesini ekranlara getiriyor. Güzel ve yetenekli bir genç kız olan Türkan, çalıştığı yerlerde bir türlü huzuru bulamıyor. Onu çok kıskanan vardır ama o iyi bir şarkıcı olmayı kafasına koymuştur. Bu sırada çok zengin ve ünlü bir armatöre de aşıktır. Fakat kendini göstermek için bir fırsatını yakalayamamıştır. İkilinin yolları kesişir ve Türkan isteğine kavuşur.

Dünyanın En Güzel Kadını filminin oyuncu kadrosunda Türkan Moray karakteri ile Türkan Şoray ve Fikret Soydan karakteri ile Murat Soydan’ın yanı sıra Muzaffer Tema, Yusuf Sezgin, Bedia Muvahhit, Muammer Gözalan, Talia Saltı, Faik Coşkun, Semih Sezerli, Serdar Gökhan ve Muzaffer Yenen rol alıyor. Romantik türünde çekilen yapımın yönetmen koltuğunda Şahin Taş oturuyor. Film 1 saat 32 dakika sürüyor. Dünyanın En Güzel Kadını filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve film ile ilgili merak edilenler haberimizde betsleo yer alıyor.

Selvi Boylum Al Yazmalım hangi barajda çekildi hangi köyde çekildi çekim yeri neresi? Selvi Boylum Al Yazmalım hangi barajda çekildi hangi köyde çekildi çekim yeri neresi?

Dünyanın En Güzel Kadını filmi ne zaman çekildi?

Dünyanın En Güzel Kadını filmi 1968 yılında çekildi. Filmin senaryosunu Erdoğan Tünaş yazdı. Acar Film tarafından çekilen filmin müziklerini Metin Bükey hazırladı. Yapımcısı Murat Köseoğlu olan film farklı tarihlerde ve farklı kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.

Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi?

Dünyanın En Güzel Kadını filmi İstanbul ve İzmir’de çekildi. Filmin çekimlerinin ilk bölümleri İzmir’de yapıldı. Büyük Efes Oteli’nde ve Konak ilçesinin farklı noktalarında çekim setleri kuruldu. İzmir turunun atıldığı sahneler izleyenlere nostalji yaşatıyor. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında da çekimler yapıldı.

Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Arım Balım Peteğim filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Dünyanın En Güzel Kadını filmi hangi kanalda oynuyor?

Dünyanın En Güzel Kadını filmi SKY Türk 360 TV kanalında oynuyor. Film 27 Nisan Perşembe günü saat 17.00’de Sky Türk 360 TV ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmde, Türkan, ses sanatçısı olan annesinden müzik dersleri alıyor ve bir gün ünlü bir sanatçı olmak istiyor. Bir gece Türkan’ın annesi çok hastalanıyor. Buna rağmen çalışmaya gazinoya gidiyor. Sahnedeyken fenalaşıyor ve hastaneye kaldırılıyor. Türkan’a ve annesine gazino müşterilerinden Fikret yardım ediyor. O gün Türkan annesini kaybediyor ve hayatta yalnız kalıyor. Fikret’in yardımıyla İstanbul’a gidiyor. Türkan, İstanbul’da yeni bir hayat kurup sanatçı olmaya çalışıyor. İzyeneleri ekran başına kilitleyen film, Yeşilçam sinemasının en beğenilen yapımları arasında betsleo giriş yer alıyor.

Türkan Şoray Sultan filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları Türkan Şoray Sultan filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları

Dünyanın En Güzel Kadını filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray (Türkan Moray)
 • Murat Soydan (Fikret Soydan)
 • Muzaffer Tema (Necmi Fırat)
 • Yusuf Sezgin (Yusuf Tekin)
 • Bedia Muvahhit (Binnaz)
 • Muammer Gözalan (Şakir)
 • Talia Saltı (Leman)
 • Faik Coşkun (Siyah Gül Gazinosu sahibi)
 • Semih Sezerli (Uşak)
 • Serdar Gökhan (Gazino Müşterisi)
 • Muzaffer Yenen (Doktor)
 • Ali Demir (Komiser)
 • Remziye Fırtına (Meyhane müşterisi)
 • Vahit Volkan (Meyhane müşterisi)
 • Refet Gülerman
 • Leman Öztürk (Kemalya - Türkanın rakibi)
 • Arap Celal (Siyah Gül Gazinosu çalışanı)

Gönderilmemiş Mektuplar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Gönderilmemiş Mektuplar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?