Orijinal adı The Help olan Duyguların Rengi filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşacak. Filmin detayları araştırılmaya devam ediyor. Duyguların Rengi filmi hangi kanalda oynuyor, Duyguların Rengi filmi ne zaman çekildi, Duyguların Rengi filmi oyuncuları isimleri, Duyguların Rengi filmi konusu ne? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosunu yazan Tate Taylor oturuyor.

Duyguların Rengi filminin oyuncu kadrosunda Emma Stone, Viola Davis, Octavia Spencer, Jessica Chastain, Bryce Dallas Howard ve Allison Janney var. New York Times En Çok Satanlar listesinde bir numara olan ve hakkında çok konuşulan kitaptan uyarlanan The Help (Duyguların Rengi) filminde, 3 cesur kadının şehirdeki katı kuralları ve yerleşik davranışları, aralarında gelişen alışılmadık bir arkadaşlıkla nasıl bozduklarının hikayesi anlatılıyor.

Duyguların Rengi filmi DreamWorks Pictures, Reliance Entertainment, ParticipantMedia, Imagenation Abu Dhabi ve 1492 Pictures tarafından çekildi. Yapımcıları arasında Chris Columbus, Michael Barnathan ve Brunson Green olan filmin müziklerini Thomas Newman hazırladı. Film 146 dakika bahsimvar sürüyor. Kathryn Stockett'in romanından uyarlanan film drama, komedi, biyografi ve siyasi türleri ile çekildi. Duyguların Rengi filmi (The Help) hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri ve hikayesi ne sorularının yanıtlarını okuyucularımız için derledik.

Duyguların Rengi filmi ne zaman çekildi?

Duyguların Rengi filmi 2011 yılında çekildi. Film 10 Ağustos 2011 tarihinde çekim yeri olan Amerika’da, 10 Şubat 2012 tarihinde ise Türkiye’de vizyona girdi. 25 milyon dolar bütçe ile çekilen film 206 milyon 701 bin 321 dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde ise vizyonda kaldığı süre boyunca 7 bin 659 kişi tarafından izlendi ve 89 bin 442 TL hasılat bahsimvar giriş elde etti.

Duyguların Rengi filmi hangi kanalda oynuyor?

Duyguların Rengi filmi TRT 1 kanalında oyuyor. Film Perşembe akşamı saat 22.00’de TRT 1 ekranlarında başlayacak. Film, gizli bir yazı projesi etrafında birbirlerine daha çok yaklaşan 3 farklı kadının dostluk öyküsünü anlatıyor.

Duyguların Rengi filmi oyuncuları isimleri

 • Emma Stone - Eugenia "Skeeter" Phelan
 • Lila Rogers - Young Eugenia "Skeeter" Phelan
 • Viola Davis - Aibileen Clark
 • Bryce Dallas Howard - Hilly Holbrook
 • Octavia Spencer - Minny Jackson
 • Jessica Chastain - Celia Foote
 • Ahna O'Reilly - Elizabeth Leefolt
 • Allison Janney - Charlotte Phelan
 • Anna Camp - Jolene French
 • Chris Lowell - Stuart Whitworth
 • Cicely Tyson - Constantine Bates
 • Emma and Eleanor Henry - Mae Mobley Leefolt

Duyguların Rengi filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Mike Vogel (Johnny Foote), Sissy Spacek (Mrs. Walters), Brian Kerwin (Robert Phelan), Aunjanue Ellis (Yule May Davis), Leslie Jordan (Mr. Blackly). Mary Steenburgen (Elaine Stein), Nelsan Ellis (Henry, the waiter), David Oyelowo (Preacher Green), Dana Ivey (Grace Higginbotham), Ashley Johnson (Mary Beth Caldwell).