Oyuncu Ebru Şahin’in hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Ebru Şahin aslen nereli, Ebru Şahin burcu ne, Ebru Şahin evli mi, Ebru Şahin sevgilisi kim, Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezunu olan Ebru Şahin, üniversite mezuniyetinden sonra oyunculuk kariyerine yönelmiş ve oyunculuk eğitimleri almıştır.

Oyuncu Ebru Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında Kan Parası sinema filmi ile kazanmıştır. 2017 yılında Savaşçı dizisinde bölüm oyuncusu olarak yer almıştır. 2018 yılında İstanbullu Gelin dizisinde kısa süre oyunculuk yapmıştır. Dizide ki rolü ve performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ebru Şahin kimdir nerelidir, memleketi neresi, evli mi, eşi kimdir, sevgilisi kimdir, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları yanıtları ve Ebru Şahin’in yaşamına dair merak edilenler haberimizde pusulabet yer alıyor.

Ebru Şahin aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ebru Şahin aslen nereli?

Ebru Şahin aslen İstanbulludur. İstanbul'da doğup büyüyen oyuncu, yaşamını İstanbul'da sürdürmektedir. Ailesinin aslen nereli olduğuna dair bilgi bulunmayan genç oyuncu kısa bir süreliğine Yasak Elma dizisinin kadrosuna katılmıştır. 2019 yılında Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat vermiştir. Bu dizi ile yıldızı parlayan oyuncu 2020 yılında düzenlenen 46. Altın Kelebek Ödül Töreninde En İyi Kadın Oyuncu ve Yıldızı Parlayanlar Ödüllerinin sahibi olmuştur. Hercai dizisinde Miran karakterini hayat veren Akın Akınözü ile pek çok yarışmada En İyi Dizi Çifti dalında aday gösterilmişler ve ödülün sahibi olmuşlardır.

Yüz Yıllık Mucize dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Yüz Yıllık Mucize dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Ebru Şahin burcu ne?

Ebru Şahin’in burcu Boğa’dır. 18 Mayıs 1994 doğumlu genç oyuncu 2019 yılında Şuursuz Aşk filminde başrol olarak yer almıştır. 2021-2022 yılları arasında Destan dizisinde Akkız karakterini canlandıran oyuncu, Seul Drama Ödüllerin’de bu rol ile En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösterilmiştir.

Ebru Şahin aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ebru Şahin evli mi?

Ebru Şahin evlidir. Ebru Şahin 2023 yılında yayın hayatına başlayan Yüzyıllık Mucize adlı dizide rol almaktadır. Star TV’de ekranlara gelen dizide Harika karakterini canlandıran güzel oyuncuya Birkan Sokullu, Zerrin Tekindor, Hümeyra ve Necip Memili gibi isimler eşlik etmektedir. Yüzyıllık Mucize konusu itibariyle Blake Lively’in başrol olarak yer aldığı Ölümsüz Aşk (The Age of Adaline) filminden uyarlanmıştır.

Selin Şekerci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Selin Şekerci oynadığı diziler filmler Selin Şekerci aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim Selin Şekerci oynadığı diziler filmler

Ebru Şahin sevgilisi kim?

Ebru Şahin’in eşi sevgilisi ünlü basketbolcu Cedi Osman’dır. NBA’de Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman ve Ebru Şahin uzun süreli bir sevgililik döneminin ardından pusulabet giriş 1 Temmuz 2022 tarihinde Makedonya'da evlenmişlerdir.

Ebru Şahin aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ebru Şahin oynadığı tv dizileri

  • 2017 - Savaşçı - Didem
  • 2017-2018 - İstanbullu Gelin - Burcu Selimer
  • 2018 - Yasak Elma - Hira Bozok
  • 2019-2021 - Hercai - Reyyan Şadoğlu
  • 2021-2022 - Destan - Akkız
  • 2022 - O Ses Türkiye Yılbaşı Özel - Kendisi
  • 2023 - Yüz Yıllık Mucize - Harika

Burcu Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Burcu Özberk aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler

Ebru Şahin oynadığı filmler

  • 2016 - Kan Parası - Hatice
  • 2017 - Babam - Nilüfer
  • 2019 - Şuursuz Aşk - Menekşe

Ebru Şahin aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri