Her yıl büyüme hedefini emin adımlarla sürdüren Pier Visco, büyüme hedeflerinin sonuçlarını almaya devam ediyor. Firma kökeni olarak İzmirli olan ve kocaman bir aile olduklarını belirten Pier Visco kurucusu İmdat Kandemir “Üretmek keyif veren bir iş. Bu işi İzmir’de gerçekleştirmek ve büyütmek, işimizi daha da keyifli hale getiriyor.” diye konuştu.

Yakın zamanda Torbalı’da da yeni bir mağaza açılışını yapacak olan Pier Visco, yatak üretimi ve satışında başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde de satış odaklı çalışmalarını sürdürüyor. Yatak modelleri olarak yaylı, paket yaylı, visco yataklar, normal süngerli ve latex yataklar olmak üzere birçok ürün gamı bulunan Pier Visco, yatakların yanı sıra baza ve başlık, ev tekstili gibi ürünlerinin de satışını yapıyor.

pier visco yatak modelleri

Kalite ve teknolojinin birleşimi: Pier Visco

En iyi kalite malzemeleri en son teknoloji ile buluşturan Pier Visco, baza ve başlıklardan yatak ve karyolalara, setlerden titiz işçilikle ortaya çıkan diğer ürünlere, özel tasarımlarını sunmaya devam ediyor. Kaliteden taviz vermeyen ve sektördeki yenilikleri en yakından takip eden Pier Visco uzmanları, tasarımları ile sağlıklı ve kaliteli bir yaşam şekli sunuyor.

Pier Visco’nun ürettiği karyolalar ve yataklar, kaybettiğiniz tüm enerjinizi yeniden kazanmanız için tasarlandı. Ayarlanabilir yatak başlıkları, ortopedik ve örme kumaşlar, sert sünger ve herkül yaylar, çift taraflı olan ve yıkanabilir pedler ile çökmeyen yan duvar konforunuzu arttıracak ve size yeni bir uyku deneyimi kazandıracak. Yatakların içinde kullanılan sert sünger bel ve boyun desteği sağlayarak, deliksiz bir uykunun kapılarını aralayacak.

pier visco yatak modelleri

Özel tasarımlar, son teknoloji: Pier Visco

Yatak, baza ve başlık üretiminde dünya öncüsü olmak için yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı çalışmalarını profesyonel ve uzman ekibiyle birlikte sürdüren Pier Visco, sürdürülebilir bir anlayışla, tüm ürünlerini kullanışlı, şık ve kaliteli hale getirip, mükemmelliği en üst seviyeye taşımayı sürdürüyor.

Müşterilerine sunduğu hizmetle ve verdiği kalite güvencesi ile büyümeye devam eden Pier Visco’nun üretim kalitesi müşterileri tarafından büyük beğeni topluyor. Sadece Türkiye içine değil, Almanya, Belçika ve Hollanda gibi Avrupa ülkelerine ve Dubai’ye de ihracat yapmaya başlayan Pier Visco, otellerden hastanelere, kurum ve kuruluşlara da kaliteli yatak üretimleri yapmayı sürdürüyor.

Pier Visco satış sitesi: https://piervisco.com/

Pier Visco instagram hesabı: https://www.instagram.com/pierviscoofficial/