Televizyon ekranlarının büyük ilgi gören dizilerinden olan Ego dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın giderek yükseldiği dizinin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Ego dizisi hangi gün oynuyor, Ego dizisi hangi kanalda oynuyor, Ego dizisi yeni bölüm ne zaman, Ego dizisi nerede çekiliyor, Ego dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 2014 yapımı Güney Kore dizisi olan Temptation'dan (Ji-Hoon Han) uyarlanan dizinin başrollerini Erhan Yıldırım rolü ile Alperen Duymaz ve Sibel Koraslan rolü ile Melisa Aslı Pamuk paylaşıyor. Dizinin oyuncuları arasında ayrıca Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Erdal Küçükkömürcü, Tuna Orhan, Hülya Gülşen, Derya Beşerler, Aziz Caner İnan, Şafak Pekdemir ve Naz Sayıner var.

Ego dizisinde, Elif’le Erhan birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan’ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır. Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan’ın patronu Sibel’in yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir. Ego dizisi yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, çekildiği yer, çekim yeri, hangi otelde çekildi ve oyuncu kadrosu karakterleri sorularının yanıtları haberimizde justinbet yer alıyor.

Melisa Aslı Pamuk aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Melisa Aslı Pamuk aslen nereli burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ego dizisi hangi gün oynuyor?

Ego dizisi her hafta Pazar günü oynuyor. EGO Erkeğe Güven Olmaz açılımı ile izleyicilerle her hafta Pazar günü buluşmaya devam ediyor. Sevilen dizi, saat 20.00’de önce özet görüntüleri ile ve daha sonra yeni bölümü ile Pazar günleri yayınlanıyor.

Alperen Duymaz aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Alperen Duymaz aslen nereli boyu kaç burcu ne sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Ego dizisi yeni bölüm ne zaman?

Ego dizisi yeni bölüm Pazar günü yayınlanacak. Pazar günleri yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunulan yapım dram türünde ekranlara geliyor. Dizinin senaryo ekibinde, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel, Görkem Tüzün, Okan Başar Bahar, Ahmet Orçun Okşar, Erkan Birgören ve Elif Tuna Kıygı yer alıyor. Dizinin ilk 4 bölümünde yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturdu. Devam eden bölümlerin yönetmenliğini ise Şenol Sönmez yapıyor.

Rüya Helin Demirbulut aslen nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmler Rüya Helin Demirbulut aslen nereli kaç yaşında boyu kaç burcu ne oynadığı diziler filmler

Ego dizisi hangi kanalda oynuyor?

Ego dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Dizi Pazar günleri saat 20.00’de Fox TV’de yayınlanıyor. Fox TV ekranlarında ayrıca, Gülcemal dizisi, Tetikçinin Oğlu, Adım Farah, Yalnız Kalpler, Yasak Elma, Taçsız Prenses ve Dokuz Oğuz dizisi izleyicilerle buluşuyor. Dizinin müziklerini Cem Tuncer ve Ercüment Orkut hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 5 Şubat’ta yayınlanmıştı.

Yalı Çapkını dizisi hangi yalıda çekiliyor nerede çekiliyor hangi gün hangi kanalda oynuyor? Yalı Çapkını dizisi hangi yalıda çekiliyor nerede çekiliyor hangi gün hangi kanalda oynuyor?

Ego dizisi nerede çekiliyor?

Ego dizisi Antalya ve İstanbul’da çekiliyor. Dizinin bazı bölüm ve sahneleri Antalya’da çekildi. Dizinin devam eden bölümleri ise İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanıyor. Pastel Film tarafından çekilen ve yapımcıları Efe İrvül ile Yaşar İrvül olan dizi 130 dakikalık bölümleri ile justinbet giriş ekranlarda yerini alıyor.

Gülcemal dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor? Gülcemal dizisi hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman nerede çekiliyor?

Ego dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Alperen Duymaz - Erhan Yıldırım
 • Melisa Aslı Pamuk - Sibel Koraslan
 • Ahmet Kayakesen - Tuncay Koraslan
 • Rüya Helin Demirbulut - Elif Tekin
 • Erdal Küçükkömürcü - Tahir Koraslan
 • Tuna Orhan - Burhan
 • Hülya Gülşen - Şükran
 • Derya Beşerler - Begüm Koraslan

Hande Ataizi aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı oynadığı diziler filmler Hande Ataizi aslen nereli burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı oynadığı diziler filmler

Ego dizisi oyuncuları Esin Senem Timur kimdir?

 • Aziz Caner İnan - Zafer
 • Şafak Pekdemir - Esin
 • Naz Sayıner - Senem
 • Emirhan Dönmez - Arda
 • Can Sertaç Adalıer - Samet
 • Toprak Kıvılcım - Berkay
 • Eylül Akdağ
 • Eslem Barutçu
 • Ahmet Şeninak
 • Walison Fonseca - Timur

Gözde Kansu aslen nereli boyu kilosu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı tv dizileri filmleri Gözde Kansu aslen nereli boyu kilosu kaç burcu ne evli mi eşi kim oynadığı tv dizileri filmleri