Elektrikli araçlar için kasko sigortası, araç sahiplerinin elektrikli araçlarının her türlü hasar ve kazaya karşı korunmasını sağlayan önemli bir sigorta türüdür. Elektrikli araçlar için kasko sigortası, araç sahiplerine, aracın her türlü hasar ve kazalardan sonra aracın tamir ve onarımı gibi aracın arızalanması durumunda aracın tamir ve onarım maliyetlerinin üstlenilmesi gibi önemli avantajlar sunmaktadır.

Ayrıca, elektrikli araçlar için kasko sigortası, aracın güvenlik donanımlarının ve diğer tüm önlemlerin alınmasını da sağlar. Böylece, elektrikli araçlar için kasko sigortası, aracın her türlü hasar ve kazalardan sonra aracın tamir ve onarım işlemlerinin üstlenilmesi gibi önemli avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca, kasko sigortası aracın arızalanması durumunda aracın tamir ve onarım maliyetlerinin üstlenilmesi gibi önemli avantajlar da sağlamaktadır.

Elektrikli araçlar için kasko sigortası alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle, elektrikli aracınızın değerini öğrenmeniz gerekir. Çünkü kasko sigortası ücretleri, aracınızın değerine göre belirlenecektir. Ayrıca, sigorta kapsamının ne kadar geniş olduğunu ve hangi kapsamların dahil edildiğini de dikkatlice okuyun.

Elektrikli Araç Sigortası Teminatları Nelerdir?

 1. Hırsızlık: Elektrikli araçlar için hırsızlık teminatı sağlanır.
 2. Trafik Kazaları: Elektrikli araçlar için kaza sonucu meydana gelen hasarlar karşılanır.
 3. Yangın: Elektrikli araçlar için yangın kaynaklı hasarlar karşılanır.
 4. Yolcu ve Yük Hizmeti: Elektrikli araçlar için yolcu ve yük hizmetleri teminatı sağlanır.
 5. Hasar ve Çalınma: Elektrikli araçlar için hasar ve çalınma teminatı sağlanır.
 6. Ekspertiz: Elektrikli araçlar için uzman görüşü talep edilerek hasarların tespiti teminatı sağlanır.
 7. Kaza Sonrası Tamirler: Elektrikli araçlar için kaza sonrası tamir masrafları karşılanır.
 8. Deprem: Elektrikli araçlar için deprem kaynaklı hasarlar karşılanır.
 9. Çarpma: Elektrikli araçlar için çarpma sonucu meydana gelen hasarlar karşılanır.
 10. Tamir Masrafları: Elektrikli araçlar için bakım ve tamir masrafları karşılanır.
 11. Özel Malzeme Tamir Masrafları: Elektrikli araçlar için özel malzemelerin tamir masrafları karşılanır.
 12. Yol Yardım: Elektrikli araçlar için yol yardım hizmeti teminatı sağlanır.

Sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı sigortaladim.com; kasko ürününde akıllı teklif dönemini başlattı. Elektrikli araçlar için kasko sigortası satın almak isteyen tüketiciler için her ihtiyaca yönelik ürünü kolayca karşılaştırıp satın alma imkanı sağlıyor.

Elektrikli Araçlar için Kasko Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Sigortaladim.com’da kasko sigortası teklifleri almak çok kolay. Araç plakanızı, ruhsat seri numaranızı ve kimlik bilgilerinizi girin. 20’den fazla sigorta şirketinin, size özel ilettiği teklifleri aynı anda karşılaştır, kasko teklifi al. Bütçenize en uygun kasko sigortasını sigortaladim.com ile oturduğunuz yerden, birkaç dakika içinde güvenle satın alın. Kasko sigortası yaptırırken 20’den fazla sigorta şirketinin fiyat teklifini aynı anda sigortaladim.com’da karşılaştırın, online kasko sigortanızı sigortaladim.com’un size özel sunduğu avantajlarla satın alın!