Eltilerin Savaşı filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi, Eltilerin Savaşı filmi hangi semtte çekildi, Eltilerin Savaşı filmi ne zaman çekildi, Eltilerin Savaşı filmi hangi kanalda oynuyor, Eltilerin Savaşı filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Sultan rolü ile Gupse Özay, Gizem rolü ile Merve Dizdar, Selim rolü ile Ferit Aktuğ ve Fatih rolü ile Uraz Kaygılaroğlu paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Füsun Demirel, Ali İpin, Hülya Duyar, Ayta Sözeri, Kubilay Tunçer, Gamze Demirbilek ve Taylan Erler rol alıyor. Filmde, Gizem ve Sultan elti olan iki genç kadındır. İkili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakır. Birbirlerinin yaptıklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulur. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında yaşanan bu rekabet rüzgarına kapılır. Sosyal medyaya düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan’ın evlilik hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içindeyken Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri de gözler önüne seriliyor. Eltilerin Savaşı filmi çekildiği bina ev apartmanı nerede, gişe hasılat bilgileri, hangi platformda oynuyor, konusu ne, oyuncu kadrosu karakterleri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Görümce filmi nerede çekildi hangi avm’de çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Görümce filmi nerede çekildi hangi avm’de çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Eltilerin Savaşı filmi ne zaman çekildi?

Eltilerin Savaşı filmi 2020 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapı 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Filmin yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay oturuyor. Yapımcısı Muzaffer Yıldırım olan filmin senaryosunu Gupse Özay yazdı. İki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanan film 114 dakika sürüyor.

Eltilerin Savaşı filmi gişe hasılat bilgileri

Eltilerin Savaşı filmi gişe hasılat bilgisi 63 milyon 432 bin 55 TL’dir. 14 hafta vizyonda kalan ve ilk hafta sonunda 586 bin 946 kişi tarafından sinemalarda izlenen film, 14 haftanın sonunda 3 milyon 630 bin 822 kişi tarafından beyazperdede izlenmiştir. İlk hafta sonu hasılatı 11 milyon 77 bin 421 TL olan yapım, toplamda 63 milyon 432 bin 55 TL gişe hasılatı elde etmiştir.

Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat Recep İvedik 6 çekildiği yer nerede çekildi nerede çekilmiştir hangi kanalda oynuyor gişe hasılat

Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi?

Eltilerin Savaşı filmi İstanbul Bakırköy’de çekildi. Filmin çekimleri için Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy semtinde ve çevresinde çekim setleri kurularak çekimler yapılmıştır. Yeşilköy Çekmece Caddesi’nde filmin büyük bölümü çekilmiştir. Nulook tarafından çekilen ve büyük ilgi gören yapım, farklı tarihlerde ve kanallarda televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Eltilerin Savaşı filmi hangi semtte çekildi?

Eltilerin Savaşı filmi Bakırköy’ün Yeşilköy semtinde çekildi. Filmin çekildiği ev Yeşilköy semtinde bulunan Çekmece Caddesi’ndedir. Filmin müziklerini Barış Diri hazırlamıştır. İki elti olan Sultan ve Gizem’in tatlı rekabetlerine odaklanan filmde farklı karakterlerin evliliğe ve hayata bakış açıları işleniyor.

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer hangi kanalda oynuyor hangi platformda Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildiği yer hangi kanalda oynuyor hangi platformda

Eltilerin Savaşı filmi konusu ne?

Eltilerin Savaşı filmi konusu; Sosyal medyaya olan düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan'ın hayatına odaklanılan filmde, eltilerin evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olaylar anlatılıyor.

Eltilerin Savaşı filmi hangi kanalda oynuyor?

Eltilerin Savaşı filmi Star TV kanalında oynuyor. Eğlenceli film 22 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.30’da Star TV ekranlarında yayınlanacak. Aralarındaki çekişme ve rekabetin hiç sönmediği, birbirinden farklı karakterlere sahip Sultan ve Gizem adındaki iki eltinin hikâyesinin anlatıldığı film 1 saat 53 dakika galabet giriş sürüyor.

Deliha filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor Deliha oyuncuları isimleri Deliha filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor Deliha oyuncuları isimleri

Eltilerin Savaşı filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Gupse Özay - Sultan Altundağ
 • Merve Dizdar - Gizem Altundağ
 • Ferit Aktuğ - Selim Altundağ
 • Uraz Kaygılaroğlu - Fatih Altundağ
 • Füsun Demirel - Melahat Altundağ
 • Ali İpin - Hamdullah Altundağ
 • Hülya Duyar - Hülya
 • Ayta Sözeri - Ebe
 • Kubilay Tunçer - Doktor Cansevdi
 • Gamze Demirbilek - Gizem'in annesi
 • Taylan Erler - Gizem'in babası
 • Sanem Yeles - Hande
 • Yoni Yusuf Kalaora - Berk

Eltilerin Savaşı filmi oyuncuları isimleri; Mekin Sezer – Yavuz, Feriha Eyüboğlu - Hayriye Hala, Ahmet Yılmaz – Hüseyin, Fatih Özkan – Fotoğrafçı, Mert Öner - Kurs Hocası, Şebnem Nuray – Eczacı, Dilek Tora – Sekreter, Vural Ceylan – Boyacı, Sezgin Tekin - Paket Servis ve Zeki Ocak - Tansiyon Ölçen Adam.

Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Çalgı Çengi İkimiz nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri