Emanet dizisinde Nana karakterine hayat veren oyuncunun hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Emanet dizisi Nana kimdir, Emanet dizisi Nana gerçek adı ne, Emanet dizisi Nana kaç yaşında, Emanet dizisi Nana nereli, Emanet dizisi Nana Stambolishvili eşi kimdir? sorularının yanıtları araştırılıyor. Oyunculuğun yanında dansçılık, modellik ve tasarımcılık da yapan güzel oyuncu, Türkiye’de ki ilk televizyon deneyimi olan Emanet dizisi ile hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında gelmeye devam ediyor.

Oyuncu muhasebe ve vergilendirme üzerine lisans diplomasına sahiptir. Yüksek lisansını ise finans ve bankacılık alanında yapmıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra moda sektörüne yönelmiştir. Güzel oyuncu, Kartveli Nana adında bir giyim mağazası açmıştır ve ürün tasarımları yapmaktadır. Emanet dizisi Nana kimdir nerelidir, memleketi neresi, gerçek adı nedir, yaşı nedir, hangi burç, evli mi, kiminle evli, eşi kim, kaç çocuğu var, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı soruları yanıtları ve Nana Stambolishvili’nin yaşamına dair merak edilenler haberimizde elenorbet yer alıyor.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Emanet dizisi Nana gerçek adı ne?

Emanet dizisnde Nana karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Nana Stambolishvili’dir. 2021 yılında Bayar Şahin’in Odoshani klibinde dansçı olarak yer alan oyuncu, Sıla Türkoğlu’nun Emanet dizisinden ayrılmasıyla birlikte dizinin yeni sezonunda kadroya dahil olmuştur. Dizide güzel oyuncu, Nana Maryam karakterini canlandırmaktadır ve Halil İbrahim Ceyhan (Yaman Kırımlı) ile başrolü paylaşmaktadır. Emanet dizisinde ikiliye Rüzgar Özkan, Oğuz Yağcı, Ömer Gecü, Binnaz Ekren gibi oyuncular eşlik etmektedir.

Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Halil İbrahim Ceyhan aslen nereli evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Emanet dizisi Nana nereli?

Emanet dizisinde Nana rolünde olan oyuncu Gürcistanlıdır. Gürcistan’ın büyük şehirlerinden biri olan Batum’da doğup büyümüştür. Asıl mesleği profesyonel dansçılıktır, Gürcü Halk Dansları konusunda uzman bir dansçıdır.

Sıla Türkoğlu kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç oynadığı diziler hangi burç? Sıla Türkoğlu kimdir nereli kaç yaşında boyu kaç oynadığı diziler hangi burç?

Emanet dizisi Nana kaç yaşında?

Emanet dizisi Nana 33 yaşındadır. 1990 yılında doğan güzel oyuncunun burcu bilinmemektedir. Hakkında çok az bilgi bulunan oyuncu aynı zamanda mankenlik de yapmaktadır. Özellikle kendi giyim mağazasının ürünlerini kendi üzerinde tanıtmaktadır. Oyuncu sosyal medya adreslerini elenorbet giriş aktif olarak kullanmaktadır.

Emanet dizisi Nana kimdir gerçek adı ne kaç yaşında nereli Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Emanet dizisi Nana Stambolishvili eşi kimdir?

Emanet dizisi Nana Stambolishvili’nin eşi Lasha Mgeladze’dir. Çift 2011 yılında Kapadokya’da Nana’nın dans turnesinde tanışmışlar ve evlenmişlerdir. Çiftin çocukları bulunmamaktadır. Nana Stambolishvili'nin boyu ve kilosu bilinmemektedir.

Nana Stambolishvili oynadığı diziler

  • 2022 – Emanet – Nana Maryam

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler