Emel Sayın’ın başrolde olduğu Süreyya filmi sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Büyük ilgi gören filmin yayın çekim detayları araştırılıyor. Emel Sayın Süreyya filmi nerede çekildi, Emel Sayın Süreyya filmi ne zaman çekildi, Emel Sayın Süreyya filmi oyuncuları isimleri nedir, Emel Sayın Süreyya filmi konusu ne, Emel Sayın Süreyya filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Emel Sayın (Süreyya), Cüneyt Gökçer (Hakkı) ve Engin Çağlar (Kemal) var. Süreyya filminin oyuncuları arasında ayrıca bu 3 ana oyuncunun yanı sıra Ergün Rona, Handan Adalı, Muazzez Kurdoğlu, Osman Han, Haluk Orçun ve Oktay Yavuz yer alıyor.

Süreyya filminde, Emel Sayın’ın hayat verdiği Süreyya, gözleri görmeyen bir kız olarak karşımıza çıkıyor. Süreyya’nın savunmasız halinden faydalanmak isteyen zorbalar, onu kaçırıp kötü emellerine alet etmek istiyor. Tam bu sırada ise adamları ile birlikte avda olan Hakkı, duruma müdahale edip Süreyya’nın başına kötü şeyler gelmesini engelliyor. Daha önce hiçbir kadına ilgi duymayan Hakkı, Süreyya’ya ilgi beslemeye başlar. Süreyya’ya yardımcı olur ve Süreyya’nın gözlerini açtırır. Ayrıca onun ünlü bir şarkıcı olmasını da sağlar. Süreyya ise gözleri açıldıktan sonra Kemal adlı bir gence aşık olur. Hakkı bu durumu kabullenemez. Emel Sayın Süreyya filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hikayesi ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betmoney yer alıyor.

Mavi Boncuk filmi nerede çekildi gazinosu nerede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Mavi Boncuk filmi nerede çekildi gazinosu nerede kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Emel Sayın Süreyya filmi ne zaman çekildi?

Emel Sayın Süreyya filmi 1972 yılında çekildi. Bilet satan kör bir kızın gözlerinin açılmasından sonra meşhur bir şarkıcı oluşunu ve aşık oluşunu anlatan bu dram yüklü film, melodram türünde çekilmiştir. 1 Kasım 1972 tarihinde ilk kez vizyona giren ve izleyici ile buluşan film, günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda sinemaseverler ile buluşmaya devam etmektedir.

Emel Sayın Süreyya filmi nerede çekildi?

Emel Sayın Süreyya filmi, Yeşilçam’ın pek çok filminin kameraya alındığı İstanbul’da çekildi. İstanbul’un ilçelerinde, semtlerinde, ev ve mekanlarında çekim setleri kuruldu ve çekimler yapıldı. Duygusal sahnelerin çok olduğu, yoğun bir dram hikayesiyle karşımıza çıkan Yeşilçam filminin yönetmeni, yapımın senaryosuna da imza atan Metin Erksan. Filmin yapımcısı Hulki Saner olurken, yapım Saner Film tarafından çekilmiştir ve 99 dakika sürmektedir.

Emel Sayın Feride filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Emel Sayın Feride filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Emel Sayın Süreyya filmi konusu ne?

Emel Sayın Süreyya filminde, gözleri görmeyen Süreyya, bir gün bazı adamlar tarafından kaçırılır ve başına kötü bir iş gelecekken Hakkı tarafından kurtarılır. Hakkı’nın koruması altına giren Süreyya’nın ameliyatı yapılır ve gözleri açılır. Ayrıca yine Hakkı’nın desteği ile meşhur bir şarkıcı olur. Daha sonra, Kemal adındaki yakışıklı gence aşık olunca Hakkı bu duruma çok öfkelenir. Kemal hakkındaki gerçekler, Hakkı’nın sonunu adım adım getirir. Emel Sayın, bu filmde Metin Erksan’la son kez çalışmıştır.

Emel Sayın Süreyya filmi hangi kanalda oynuyor?

Emel Sayın Süreyya filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 2 Ağustos Çarşamba günü saat 13.30’da ve aynı günün akşamı saat 23.00’te 360 TV kanalında sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. 1 saat 33 dakika süren filmde Emel Sayın’ı Jeyan Mahfi Tözüm, Cüneyt Gökçer’i Sadettin Erbil, Engin Çağlar’ı ise Hayri Esen seslendirmiştir. Ayrıca Yusuf Sezer’i Pekcan Koşar, Arap Celal’i Timuçin Caymaz ve Handan Adalı’yı Gülen Kıpçak seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında her gün en güzel Yeşilçam filmleri yayınlanmaya betmoney giriş devam ediyor.

Emel Sayın Hasret filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oyuncu kadrosu Emel Sayın Hasret filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oyuncu kadrosu

Emel Sayın Süreyya filmi oyuncuları isimleri

 • Emel Sayın (Süreyya)
 • Cüneyt Gökçer (Hakkı)
 • Engin Çağlar (Kemal)
 • Ergün Rona (Hakkı’nın Adamı)
 • Handan Adalı (Cavidan)
 • Muazzez Kurdoğlu (Hakkı'nın Annesi Hatice)
 • Osman Han (Hakkı’nın Adamı)
 • Haluk Orçun (Mafya)
 • Oktay Yavuz (Avcı)

Feryat filmi hangi şehirde çekildi hangi adada kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Feryat filmi hangi şehirde çekildi hangi adada kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Emel Sayın Süreyya filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Cango Kemal (Hakkı’nın Adamı)
 • Sönmez Yıkılmaz (Hakkı’nın Adamı)
 • Muzaffer Yenen (Doktor)
 • Nazan Adalı (Cavidan)
 • İlknur Taçbaş
 • Recep Filiz
 • Erol Yeşilyaprak
 • Yusuf Sezer
 • Arap Celal

Yalancı Yarim filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncuları Mahmut’un karısı kim? Yalancı Yarim filmi nerede çekildi kaç yılında ne zaman çekildi oyuncuları Mahmut’un karısı kim?