Beşiktaş’ın genç oyuncularından biri olan Emirhan Delibaş’ın hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Emirhan Delibaş aslen nereli, Emirhan Delibaş evli mi, Emirhan Delibaş hangi takımdan geldi, Emirhan Delibaş hangi takımlarda oynadı, Emirhan Delibaş kaç gol attı? Sorularının yanıtları ortaya çıktı. 1 Ocak 2003 tarihinde İstanbul’da doğmuş olan oyuncu, 1,80 boyundadır ve sağ kanat mevkisinde oynamaktadır. Beşiktaş’ta 27 numaralı formayı giyen 20 yaşındaki genç oyuncu, Beşiktaş altyapısından çıkmıştır ve 2021/2022 sezonunda Beşiktaş ile profesyonel sözleşme imzalamıştır.
30 Haziran 2025 tarihine kadar Beşiktaş’ta sözleşmesi bulunan oyuncunun güncel piyasa değeri ise 50 Bin Euro’dur. 2021/2022 sezonunda Beşiktaş ile Türkiye Süper Kupa zaferi de yaşamış ve şu an A takımda kariyerine devam ediyor.
Emirhan Delibaş kimdir nerelidir, evli mi, hangi takımdan geldi, oynadığı takımlar, hangi takımlarda oynadı, istatistikleri, kaç golü var sorularının yanıtları ve Emirhan Delibaş’ın yaşamına dair merak edilen tüm önemli detaylar haberimizde betwon yer alıyor.

Demir Ege Tıknaz aslen nereli burcu ne hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Demir Ege Tıknaz aslen nereli burcu ne hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Emirhan Delibaş aslen nereli?

Emirhan Delibaş aslen İstanbulludur. İstanbul Sarıyer’de dünyaya gelen futbolcu, kariyerine Beşiktaş’ın altyapısında başlamış ve uzun süreler çeşitli yaş kategorilerinde forma giyerek sonunda Beşiktaş A takımına yükselmeyi başarmıştır.
Emirhan Delibaş, 2023/2024 sezonunda UEFA Konferans Ligi’nde ilk kez maç kadrosuna dahil edilmiş ancak forma şansı bulamamıştır. Özellikle 2016 yılında Beşiktaş altyapısında Sporting’e karşı uzaktan attığı harika golle ilk olarak tanınan ve dünya basınında bile yer edinen Emirhan Delibaş, Valerien İsmael tarafından Beşiktaş A takımına çıkarılmıştır.

Emirhan Delibaş evli mi?

Emirhan Delibaş evli değildir. 20 yaşındaki futbolcu, Türkiye U19 takımında da 2 maçta forma giymiş, ancak gol veya asist katkısı yapamamıştır. Gelecekte Beşiktaş’ın önemli oyuncularından biri olabileceği düşünülen Emirhan Delibaş’ın, yavaş yavaş Beşiktaş’ta da forma şansı bulmaya başlayacağı düşünülmektedir.

Arthur Masuaku aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Arthur Masuaku aslen nereli evli mi hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Emirhan Delibaş hangi takımdan geldi?

Emirhan Delibaş Beşiktaş takımına Göztepespor takımından geldi. Beşiktaş’ın yetiştirdiği ve geleceği parlak gençlerden biri olan Emirhan Delibaş, Beşiktaş altyapısından çıkmış bir futbolcudur. Beşiktaş altyapısından gelen ve 2021 yılında profesyonel sözleşme imzalayan Emirhan Delibaş, henüz A takımda resmi bir maça çıkmamıştır. 2019/2020 sezonunda Beşiktaş U19 takımına yükselen Emirhan, 2021/2022 sezonuna kadar U19’da forma giymeye devam etmiş, ardından 2022/2023 sezonunda da Göztepe’de kiralık olarak oynamıştır.

Emirhan Delibaş kaç gol attı?

Emirhan Delibaş, Göztepe takımında oynarken 3 maçta 1 gol attı. Beşiktaş kariyerinde henüz resmi maça çıkmasa da özellikle Beşiktaş altyapısında pek çok maça çıkmış ve önemli istatistikler yakalamayı başarmıştır. Beşiktaş U19 takımında 53 maçta forma giyen oyuncu, bu maçlarda 20 gole imza atarken 8 de asist yapmıştır. Sezon başında başlatılan ancak daha sonra iptal edilen Rezerv ligde de Beşiktaş Rezerv takımıyla 4 maçta 2 gol atmayı başarmıştır. 2022/2023 sezonunu Göztepe’de kiralık olarak geçiren Emirhan Delibaş, takımda sezon boyunca yalnızca 3 maçta forma giyebilmiş ve 1 gol betwon giriş atmıştır.

Amir Hadziahmetovic aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı? Amir Hadziahmetovic aslen nereli evli mi eşi kim hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı?

Emirhan Delibaş hangi takımlarda oynadı?

  • 2014-2021 Beşiktaş (altyapı)
  • 2021 - Beşiktaş
  • 2022/2023 - Göztepe (kiralık)
  • 2023 - Beşiktaş