Kitap okumanın kişisel gelişime katkısını hepimiz biliyoruz. Ancak kitap okumaya vakit ayırmanın yanı sıra yeni bir kitaba başlamakta bir o kadar zahmetli olabiliyor. Özellikle kitapları yarım bırakmayı sevmeyenler, zevkine uymayan bir kitabı bitirmekte oldukça zorlanmaktadır. İşte bu sorunlara profesyonel bir çözüm getiren KitUP, ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilen bir özet kitap uygulamasıdır.

Kurgusal olmayan kişisel gelişim, tarih, bilim, psikoloji, biyografi ve tarih, iş ve yönetim, teknoloji ve gelecek, farkındalık ve mutluluk konuları başta olmak üzere onlarca konuda yüzlerce kitap seçeneği sunuyor. Üstelik bu kitapların sadece kilit noktalarının vurgulandığı ve tüm kitap hakkında bilgi sahibi olabilmenizi sağlayacak özetleri hazırlanmaktadır. 15 dakikalık bu özetler ile yüzlerce farklı kitap hakkında bilgi sahibi olabilir, farklı alanlarda kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Sesli Dinleme Özelliği

Günümüzün en popüler aktivitesi dinlemek.. Metrobüste, evde, cafede ya da her alanda kulaklıkla bir şeyler izlemek ve dinlemek çok keyifli geliyor. Peki dinlemeye ayırdığınız bu süreyi daha verimli hale getirmek ister misiniz? Dinlemeyi sevenler için geliştirilmiş sesli kitap dinleme özelliği ile kitapların özetlerini 15 dakika gibi kısa bir sürede dinleyebilir, kitap okumaya alternatif bir çözüm bulabilirsiniz.

Robot okumanın aksine profesyonel stüdyo kayıtları ile yapılan sesli okumalar, kitap dinleme keyfinizi artıracaktır. Sizi sıkmayan ve tonlamasına kadar yapılan gerçek sesli okumalar ile kitap dinlemeye karşı olan önyargılarınızı kırabilirsiniz. İster dinleme ister okuma modu ile farklı ihtiyaçlara cevap veren KitUP uygulamasını şimdi sizde deneyin!

Uygulama İçerisinde Sizi Neler Bekliyor?

Toplumumuzda, özellikle kitap okuma alışkanlığı edinmiş kişilerde kitap özetleri, beklentiyi karşılayamaz gibi bir anlayış hakim. Ancak kitap özetleri ile amaç kitabın önüne geçmek değil aksine kitap hakkında önemli yerleri okuyucuya sunarak kitap hakkında en doğru bilgiye sahip olmasını sağlamaktır. Bu sayede okuyucu, kitabın kendi tarzına uygunluğu hakkında bilgi sahibi olarak kitabın tamamını okumaya yönlenebilir.

Ayrıca yüzlerce kişisel gelişim kitabının yer aldığı uygulama, kullanıcı dönüşleri ile her geçen gün kendini yenileyerek alanında en iyisi olmaya devam ediyor. Bu kapsamda sesli kitap özelliği, çevrimdışı okuma modu ile istediğiniz zaman istediğiniz yerden kitap özetlerine ulaşabilme imkanınız bulunuyor.

özet kitap uygulaması kitup

KitUP Uygulamasını Diğerlerinden Ayıranlar

İş, akademik ve kişisel hayatta kendine yeni şeyler katmak, her gününü bir öncekine göre geliştirmek isteyenler için en etkili çözüm hiç kuşkusuz ‘okumak’ olacaktır. Ancak okuma alışkanlığını henüz edinmemiş kişiler için nereden başlananacağı bir merak konusudur. İşte bu noktada KitUP, uyguladığı anket ile kişiye özel gelişim planı hazırlayarak günlük 15 dakikanın ayrılacağı bir program oluşturuyor.

Programınıza düzenli olarak keyifle devam etmenizi sağlamak üzere geliştirilmiş olup anket sonuçlarına göre seçtiği kitaplar ile size okuma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra farklı alanlarda dünyaya damgasını vurmuş kitaplara hakim olabilmenizi sağlıyor. Siz de kendiniz için bir adım atmayı düşünüyorsanız KitUP uygulamasını şimdi indirin ve ücretsiz deneme sürecini başlatın.