Sporcuların antrenman öncesinde, sırasında ve sonrasında en iyi verimi elde edebilmek adına bazı takviyelere, sporcu gıdalarına başvurduğu bilinen bir durum. Özellikle, yüksek yoğunluklu egzersizlerin ardından, vücudun ihtiyaç duyduğu protein, amino asit ve benzeri destekleri sağlamak adına özel olarak formülize edilen sporcu takviyeleri, egzersizlerinizin her zaman daha verimli ve etkili geçmesini sağlıyor.

Farklı amaçlarla, sporcuların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan bu ürünlerin doğru şekilde üretilmesi ve yüksek kaliteli içeriğe sahip olması fazlasıyla önemli.

Uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyi sunan West Nutrition, sporcuların ihtiyaç duyabileceği her konuda destek olmayı sürdürüyor.

Spor Performansınızı Artıracak En İyi Takviyeler Hangileri?

Her sporcunun antrenman sırasında ihtiyaç duyduğu takviye farklıdır. Kullanım amacına bağlı olarak farklı etkilere sahip olan supplement ürünlerini doğru seçmek, kaliteli markalara ait ürünleri kullanmak her zaman için önerilmektedir. West Nutrition Takviyeleri

Spor performansınızı bir adım öteye taşıyacak olan, en popüler bazı sporcu takviyeleri aşağıdaki gibi;

  • Protein tozu: En yaygın sporcu gıdalarından olan protein tozu, özellikle ağırlık egzersizleri sırasında vücudun kasları onarmak adına ihtiyaç duyduğu proteini sağlamak için kullanılmaktadır. Whey başta olmak üzere pek çok farklı çeşide sahip olan protein tozları, dengeli kullanıldığı zaman oldukça verimlidir.
  • Aminoasitler: Yine kas gelişimini tetiklemek ve onarım sürecini hızlandırmak için kullanılan aminoasitler, vücutta pek çok farklı işleve sahiptir. Westnutrition’da bulabileceğiniz çeşitli aminoasit ürünleri ile spor performansınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz.
  • Karbonhidrat tozu: Hacim ve kütle kazanmak isteyenler tarafından kullanılan karbonhidrat tozu, yüksek kalorisi ile bulk dönemlerinin vazgeçilmezlerinden olan bir supplement ürünüdür.

Yüksek Kaliteli Sporcu Takviyelerine Uygun Fiyatlarla Ulaşmak Mümkün

West Nutrition Takviyeleri

Amatör veya profesyonel olması fark etmeksizin her sporcunun supplement ürünlerinden yararlanabileceği bilinen bir durum. Kas gelişiminden yağ yakımına, kütle ve hacim kazanmaya kadar pek çok konuda başvurulabilen bu ürünler, Westnutrition güvencesi ile sporcularla buluşuyor.

West Nutrition Hakkında

West Nutrition markamız 2017 senesi sonunda Türkiye piyasasına giriş yapmıştır. İlk hedefi spor severlerin kaliteli sporcu gıdalarına kolay ulaşabilmesi olan West Nutrition markamız İzmir merkezli olarak kendi tesisinde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Başlangıçta temel sporcu gıdaları ile üretime başlayan firmamız ürün çeşitliliğini kısa sürede artırmış ve şu an 200 ürüne yakın bir ürün gamı ile piyasadaki yerini genişletmektedir.

Ürün içeriklerinde Türkiye şartlarında en iyi bileşenler olarak ithal amino asit hammaddeleri ile son yıllarda ülkemizde de üretimi ve kalitesi artan yerli üretim whey protein konsantreleri kullanarak kaliteli son ürünü hedeflemekteyiz.

Kurucusu ve hala marka sahibi olan sektörde 15 yıldır tecrübe sahibi Gıda Mühendisi Göktuğ Alcan tarafından tüm içerik bileşenlerinin ve formülasyonlarının hazırlanmasıyla üretim gerçekleşmektedir. Profesyonel sporcuların ve spor severlerin beslenme ihtiyaçlarına göre bilimsel verilere göre ürün içerikleri yaratılmaktadır.

Her geçen gün ürün portföyüne özel içeriklerde ürünler ekleyen markamız kalite standartlarını en üst seviyede tutmak adına uzman teknik personeller nezaretinde ISO:22000 kalite standartlarında üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir.

West Nutrition markalı ürünlerimiz Türkiye’nin birçok ilinde ve tüm ortak satış platformlarında tüketicileri ile buluşmakta ve her zaman sporcu dostu fiyatlandırma politikasını korumaya özen göstermektedir. Ayrıca West Nutrition markamız imkanları dahilinde çeşitli marka sponsorlukları ile sporun tüm branşlarına destek vermeye çalışmaktayız.