Galatasaray’ın Sportif Direktörü Erden Timur’un hayatı, biyografi bilgileri ve futbol kariyerine dair detaylar araştırılmaya devam ediyor. Erden Timur aslen nereli, Erden Timur burcu ne, Erden Timur boyu kaç, Erden Timur evli mi, Erden Timur eşi kim, Erden Timur şirketleri adı ne, Erden Timur ne iş yapıyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Galatasaray’ın son dönemde transferlerinde büyük bir rol oynayarak dikkatleri üzerine çeken Erden Timur hakkında tüm merak edilenler haberimizde yer alıyor. Erden Timur, 16 Kasım 1981 tarihinde Mersin’de doğmuştur. Türkiye’nin en zenginlerinden biri olan ve Galatasaray Spor Kulübünde aktif olarak Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görev yapan Erden Timur, Avukat ve iş insanıdır. Erden Timur kimdir nerelidir, hangi burç, evli mi, eşi kimdir, boyu kaç, ne iş yapıyor sorularının yanıtları haberimizde galabet yer alıyor.

Okan Buruk aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim çocuğu var mı hangi takımlarda oynadı? Okan Buruk aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim çocuğu var mı hangi takımlarda oynadı?

Erden Timur aslen nereli?

Erden Timur aslen Mersinlidir. 16 Kasım 1981 tarihinde Mersin’de doğmuştur. 2000 yılında Tarsus Amerikan Koleji’nden mezun olan Erden Timur, 2005 yılında ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek lisansına London School of Economics’te başlayan Erden Timur, eğitimi sırasında babasının rahatsızlanması nedeniyle eğitimini yarıda bırakarak Türkiye’ye geri dönmüş ve aile şirketlerinin başına geçerek inşaat sektörüne giriş yapmıştır.

Erden Timur burcu ne?

16 Kasım doğumlu olan Erden Timur’un burcu Akrep’tir. Mersin’de dünyaya gelen Erden Timur, üniversiteden mezun olduktan sonra yüksek lisans için gittiği yurtdışından 3 ay gibi kısa bir sürede babasının rahatsızlığı nedeniyle geri dönmüştür. Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş.  aile şirketinin başına geçerek NEF Holding’i kurmuştur.

Abdurrahim Albayrak aslen nereli kimdir boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim şirketleri serveti nedir? Abdurrahim Albayrak aslen nereli kimdir boyu kaç evli mi eşi sevgilisi kim şirketleri serveti nedir?

Erden Timur boyu kaç?

Erden Timur’un boyu 1.70 cm’dir. Galatasaray’ın en önemli maddi destekçilerinden biri olarak NEF Holding ile Türkiye’nin sayılı zenginlerinden olan Erden Timur, koyu bir Galatasaray taraftarıdır ve özellikle bu sezon Galatasaray’ın yıldız transferlerinde önemli bir rol oynamıştır.

Erden Timur evli mi eşi kim?

Erden Timur evlidir. Erden Timur’un eşi Emine Timur’dur. Çiftin 2 çocuğu var. Erden Timur, üniversiteden sınıf arkadaşı olan Emine Timur ile dünya evine girmiş ve Ala Bade adında bir kız ve Yusuf Kenan adında bir erkek çocuğuna sahiptir. 41 yaşındaki iş insanı, özellikle Galatasaray’a yaptığı maddi destekler ile galabet giriş dikkat çekmektedir.

İsmail Kartal aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim hangi takımda oynadı çalıştırdığı takımlar İsmail Kartal aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim hangi takımda oynadı çalıştırdığı takımlar

Erden Timur şirketleri adı ne?

Erden Timur bir avukat olmasının yanı sıra babasından kalan aile şirketi ile birlikte giriş yaptığı inşaat sektöründe önemli bir büyüme kaydederek ülkenin günümüzdeki en ünlü inşaat firmalarından biri olan NEF’in CEO’sudur. 2010 yılında Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. çatısı altında NEF Gayrimenkul markasını kurmuştur ve günümüzde bu marka patenti kendisine ait olan foldhome konsepti ile servetini katlamıştır. Forbes’in 2020 yılı verilerine göre kişisel serveti 400 milyon dolar olarak belirtilen Erden Timur, bu servetiyle Türkiye’nin en zengin ilk 100 insanından biridir.

Erden Timur ne iş yapıyor?

Erden Timur üniversite eğitimini hukuk alanında yapmış ve avukat olmuştur. Marmara Hukuk mezunu olan Erden Timur, avukatlık mesleğinin haricinde babası rahatsızlandıktan sonra aile şirketinin başına geçerek iş insanı olmuş ve şu anda da başarılı bir iş insanı olarak yoluna devam etmektedir. Aynı zamanda Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili sıfatıyla Galatasaray’da önemli bir isim olarak görev almaktadır. Özellikle transferlerde önemli bir payı bulunan ve gerek stad gerek transfer sponsorlukları ile Galatasaray’a önemli destekler veren Erden Timur taraftarın sevgililerinden biridir.

Hamza Yiğit Akman aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Hamza Yiğit Akman aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?