İlyas Salman ve Şener Şen’in başrollerini paylaştığı efsane filmlerden olan Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi nerede çekildi, Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi hangi ilde çekildi, Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi ne zaman çekildi, Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi hangi kanalda oynuyor, Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi oyuncu kadrosu karakterleri Cano kimdir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Maho Ağa rolü ile Şener Şen, Sefil Bilo rolü ile İlyas Salman, Cano Kız rolü ile Sevda Aktolga, Sultan Bacı rolü ile Adile Naşit, Hüso Emmi rolü ile Münir Özkul ve Şivan Emmi rolü ile İhsan Yüce yer alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Mehmet Bulduk, Nizam Ergüden, Osman Bardakçı, Ekrem Dümer ve Hüseyin Kaşif rol alıyor. Filmde, Bilo, Cano isimli bir kıza âşıktır. Ancak köyün ağası Maho Ağa da Cano’ya göz koymuştur. Cano’nun babası Memo, yıllar önce Bilo’nun babasını öldürmüş ve hapiste yatmaktadır. Memo hapisten çıkar ve köye döner. Bütün köylüler ve Maho Ağa, Bilo’ya Memo'yu vurması için baskı yaparlar. Bilo’nun kararı ve sonrasında eşkıyalığa soyunması olayların seyrini değiştirir. Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi nerede çekilmiştir, çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri Cano kimdir, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde lorabet yer alıyor.

Katırcılar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gerçek hikayesi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Katırcılar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gerçek hikayesi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi ne zaman çekildi?

Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi 1979 yılında çekildi. Aynı yıl gösterime giren ve büyük ilgi gören film, günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda Türk sineması tutkunları ile buluşmayı sürdürüyor. Senaryosunu Yavuz Turgul’un yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise usta isim Ertem Eğilmez oturuyor. Filmde, eski bir kan davası yüzünden sevdiği kızın babasını öldürmesi istenen Bilo’nun öyküsü izleyicilerle buluşuyor.

Erkek Güzeli Sefil Bilo nerede çekildi?

Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi İstanbul Çatalca’da çekildi. Çekimler Çatalca’nın farklı noktalarında yapıldı. Filmdeki mağara sahneleri Çatalca’da bulunan İnceğiz Mağaralarında çekilmiştir. Çekimler İstanbul Çatalca ve çevresinde tamamlandı. Filmde, eşkıya olmak isteyen Bilo, Şivan ve Hüso'yu zorla dağa çıkarıyor. Bu eğlenceli üçlüyü gerçek bir eşkıyalık deneyiminden çok talihsiz ve komik olaylar bekliyor.

Babaların Babası filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Babaların Babası filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Erkek Güzeli Sefil Bilo hangi ilde çekildi?

Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi İstanbul ilinde çekildi. Filmin çekimleri İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Çatalca ilçesinde tamamlandı. Çatalca, İstanbul’un yüz ölçümü bakımından en büyük ilçesi olarak bilinmektedir. Çatalca ilçesi şehrin batı sınırında bulunuyor. Arzu Film tarafından çekilen film, Yeni Stüdyo tarafından seslendirilmiş ve yayına hazır hale getirilmiştir. Filmin afişini ise Mimeray hazırladı.

Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi hangi kanalda oynuyor?

Erkek Güzeli Sefil Bilo filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 8 Ekim Pazar günü saat 23.15’te Show TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin başrol oyuncuları arasında yer alan Sevda Aktolga’yı filmde, Yeşilçam’ın en ünlü seslerinden olan Jeyan Mahfi Tözüm seslendirmiştir. Filminde yapımcıları Nahit Ataman ve Ertem Eğilmez’dir. Filmin müziklerini Ahmet Yamacı hazırlamıştır. Arzu Film tarafından komedi türünde çekilen film 80 dakika lorabet giriş sürüyor.

Mahçup Delikanlı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Mahçup Delikanlı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Erkek Güzeli Sefil Bilo oyuncu kadrosu karakterleri

 • Şener Şen - Maho Ağa
 • İlyas Salman - Sefil Bilo
 • Sevda Aktolga - Cano Kız
 • Adile Naşit - Sultan Bacı
 • Münir Özkul - Hüso Emmi
 • İhsan Yüce - Şivan Emmi
 • Mehmet Bulduk - Sümüklü Sülo
 • Nizam Ergüden - Jandarma Komutanı
 • Osman Bardakçı - Memo
 • Ekrem Dümer - Toprak Dağıtan Memur
 • Hüseyin Kaşif - Toprak Dağıtan Memur

7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu 7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu gerçek mi oyuncu kadrosu