Oyuncu, komedyen ve sunucu Eser Yenenler’in hayatı ve biyografi bilgileri araştırılıyor. Eser Yenenler aslen nereli, Eser Yenenler burcu ne, Eser Yenenler eşi kim, Eser Yenenler çocuğu var mı, Eser Yenenler oynadığı filmleri ve tv dizileri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Tam adı Mustafa Eser Yenenler olan oyuncu 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Bursa’da tamamlayan, liseyi Bursa Gazi Anadolu Lisesi’nde okuyan Eser Yenenler, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 11 yaşında tiyatroya başlayan oyuncu, Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu, Bursa Devlet Tiyatrosu, İstanbul Akademi Hayat ve BKM Mutfak tiyatro ekiplerinde yer aldı. Eser Yenenler kimdir nerelidir, memleketi neresi, hangi burç, kaç kilo, kiminle evli, kaç çocuğu var, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları haberimizde egebet yer alıyor.

Yol Arkadaşım nerede çekildi başrol oyuncuları kim filmdeki araba markası nedir? Yol Arkadaşım nerede çekildi başrol oyuncuları kim filmdeki araba markası nedir?

Eser Yenenler aslen nereli?

Oyuncu Eser Yenenler aslen Bursalıdır. Bursa’da doğup büyüyen oyuncu yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Babası, o 6 yaşındayken vefat etmiştir. İki ablası vardır. BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yapan Eser Yenenler, 2004 yılında Aliye dizisinde oynamıştır. Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunan Eser Yenenler, arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile 3+1 programını yapmıştır. Daha sonra Acun Medya’ya transfer olan oyuncu, 3 Adam adını taşıyan programı hazırlayıp sunmuştur.

Kenan İmirzalıoğlu aslen nereli burcu ne evli mi kiminle evli eşi kim oynadığı diziler filmler Kenan İmirzalıoğlu aslen nereli burcu ne evli mi kiminle evli eşi kim oynadığı diziler filmler

Eser Yenenler burcu ne?

14 Şubat doğumlu olan oyuncu Eser Yenenler’in burcu Kovadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programında bir dönem jüri üyeliği de yapan oyuncu, kendi adını taşıyan Eser Yenenler Show’u 2 yıl boyunca TV8 ekranlarında hazırlayıp sunmuştur. 2020 yılında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programına konuk sunucu olarak katılan ve Yılmaz Erdoğan’dan sunuculuğu devralan Eser Yenenler, bu programı sunmaya devam etmektedir. Eser Yenenler ayrıca Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının 1 bölüm sunuculuğunu yapmıştır.

Şarkıcı İntizar aslen nereli boyu kaç burcu ne Sanatçı İntizar evli mi kaç yaşında albümleri Şarkıcı İntizar aslen nereli boyu kaç burcu ne Sanatçı İntizar evli mi kaç yaşında albümleri

Eser Yenenler eşi kim çocuğu var mı?

Eser Yenenler’in eşi Berfu Yıldız’dır. Çift 2019 tarihinde evlenmiştir. Eser Yenenler ile Berfu Yıldız çiftinin 2 çocuğu var. Yenenler, hazırlayıp sunduğu şov programlarının yanı sıra, Beyaz Show, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel, Benzemez Kimse Sana, Saba ile Oyuna Geldik, Şöhret Kafası ve Doğu Demirkol egebet giriş ve Alelade Show programlarına konuk olmuştur.

Eser Yenenler aslen nereli burcu ne eşi kim çocuğu var mı oynadığı filmleri ve tv dizileri

Eser Yenenler oynadığı filmleri ve tv dizileri

Eser Yenenler oynadığı filmleri

  • 2009 - Neşeli Hayat - Turgut
  • 2010 - Çok Filim Hareketler Bunlar - Eser Yenenler
  • 2014 - Ayı Paddington - Paddington (seslendirme)
  • 2017 - Fırıldak Ailesi - Animasyon (seslendirme)
  • 2017 - Yol Arkadaşım - Konușan Adam
  • 2023 - Prestij Meselesi - Şinasi

Eser Yenenler oynadığı tv dizileri

  • 2004 - Aliye - Özgür
  • 2006 - Fırtına - Erhan
  • 2006-2007 - Bir Demet Tiyatro - Eser Yenenler    
  • 2015 - Bana Baba Dedi - Bora

Büşra Pekin aslen nereli boyu kaç kilo burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler Büşra Pekin aslen nereli boyu kaç kilo burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı diziler filmler