Eski Köye Yeni Adet filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Eski Köye Yeni Adet filmi nerede çekildi, Eski Köye Yeni Adet filmi ne zaman çekildi, Eski Köye Yeni Adet filmi hangi kanalda oynuyor, Eski Köye Yeni Adet filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Bülent Emrah Parlak, Füsun Demirel, Nail Kırmızıgül, Haki Biçici, Burcu Gönder Parlak, Gülhan Tekin, Meltem Yılmazkaya gibi isimlerin yer aldığı film, eğlenceli bir hikayeyi ekranlara taşıyor. Filmde, yıl 1990. Köye gelen sağlık ekipleri, en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Köy halkının yapılan işlemle ilgili fikirleri yoktur. Sağlık ekipleri gittikten sonra bir araya toplanan erkekler, kadınlara yapılan işlemle ilgili akıl yürütmeye başlar. Ortaya birçok fikir atılır ve en sonunda spiralin bir mikrofon olduğuna kanaat getirilir. Devletin gözünün üzerlerinde olduğunu düşünen köy halkı, mikrofonlar sayesinde dinlendiklerini düşünür. Yaşanan birbirinden komik durumlar, köyde tüm dengelerin alt üst olmasına neden olur. Eski Köye Yeni Adet filmi nerede çekilmiştir, çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betkanyon yer alıyor.

Maide'nin Altın Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor Maide'nin Altın Günü nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor

Eski Köye Yeni Adet filmi ne zaman çekildi?

Eski Köye Yeni Adet filmi 2018 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 20 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girdi. 7 hafta vizyonda kalan film 182.830 kişi tarafından izlendi ve 2.121.280 TL gişe hasılatı elde etti. Ferit Karahan ile Gülistan Acet'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Karahan ve Acet kaleme aldı. Filmin müzikleri Tuna Hizmetli’ye ait. Yapımcısı Hasan Doğan olan film farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor.

Eski Köye Yeni Adet filmi konusu ne?

1990'lı yıllarda Türkiye'nin doğusundaki bir köye, jandarma eşliğindeki sağlık görevlileri gelerek 3'ten fazla çocuğu olan kadınlara spiral takarlar. Amaç, doğum kontrolünü sağlamak olsa da, daha önce hayatlarında böyle bir şeyi görmemiş köylüler, ne olabileceği hakkında spekülasyon yaparken sonunda bunun bir mikrofon olduğunda fikir birliğine varılır ve komik olaylar başlar.

Bizans Oyunları filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları matruşkalar isimleri Bizans Oyunları filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları matruşkalar isimleri

Eski Köye Yeni Adet filmi nerede çekildi?

Eski Köye Yeni Adet filmi İstanbul Beykoz ve Çanakkale Ayvacık’ta çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Beykoz ilçesinde yapılırken, kalan tüm sahneler için Ayvacık ilçesine bağlı Asos bölgesinde çekim setleri kuruldu. Çekimler özellikle Asos bölgesinde bulunan Kulfal Köyü ve Tamış Köyü’nde yapılmıştır.

Eski Köye Yeni Adet filmi hangi kanalda oynuyor?

Eski Köye Yeni Adet filmi Fox TV kanalında oynuyor. Film 29 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de ve aynı günün gecesi saat 01.00’de Fox TV kanalında izleyicilerle buluşuyor. Eski Köye Yeni Adet, 90'ların başında köye bir sağlık ekibinin gelmesiyle gelişen olayları betkanyon giriş konu ediniyor.

Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Eltilerin Savaşı filmi nerede çekildi hangi semtte ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Eski Köye Yeni Adet filmi oyuncuları isimleri

  • Bülent Emrah Parlak - Muhlis
  • Nail Kırmızıgül - Naci
  • Füsun Demirel - Gülizar
  • Burcu Gönder - Şadiye
  • Haki Biçici - Fedai
  • Gülhan Tekin - Sevda
  • Meltem Yılmazkaya - Nuriye
  • Osman Akça
  • Ali Rıza Tanyeli - Zeki

Eski Köye Yeni Adet filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Muhammed Cangören, Asiye Dinçsoy, Gürsu Gür, Nülufer Kılıçarslan, Ali Rıza Kubilay, Güner Özkul, Derya Karadaş ve Nursel Köse.

Hep Yek filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Hep Yek filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri