Euro 2024 öncesi Arda Güler'in performansı ve Teknik Direktör Montella'nın kararları İspanyol basınında geniş bir şekilde tartışılıyor. Real Madrid'in genç yeteneği, Polonya ile oynanan son hazırlık maçında sahneye çıkarak etkileyici bir performans sergiledi.

Futbol röportajlarından haberdar olmak için Elexbet giriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Arda’nın Euro 2024’de Fırsatları Değerlendireceğinden Hiç Şüphem Yok

İspanyol basınından Alejandro Saez, Arda Güler'in genç yaşına rağmen Real Madrid gibi dev bir kulübe transfer olması ve sahada gösterdiği performansı değerlendirdi. Arda'nın henüz eğitim sürecinde olduğunu ve bu sezon önemli bir adım attığını belirten Saez, Arda'nın Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye için önemli bir rol oynayacağına inandığını söyledi.

Montella, Arda Konusunda Eninde Sonunda Pes Edecektir

Legal Sport'tan Victor Dieguez ise Montella'nın Arda'ya az dakika vermesini anlamadığını belirtti. Arda'nın son yılların en büyük Türk yeteneklerinden biri olduğunu vurgulayan Dieguez, genç oyuncunun daha fazla şansı hak ettiğini ifade etti.

Montella’nın Kararını Anlayabilirim Ama Arda…

Diario AS'ten Mario De La Riva, Montella'nın kararlarını anlamak için bazı nedenler olduğunu söyledi. Arda'nın Real Madrid'e yeni katıldığı dönemde, İtalya ile oynanan hazırlık maçında Montella'nın daha uzun süredir birlikte çalıştığı oyunculara şans vermesini anlayışla karşıladığını ifade etti.

Türk Taraftarların Yerinde Olsaydım Arda İçin Endişe Etmezdim

Estadio Deportivo'dan Alejandro Martin, Türk taraftarların Arda'nın az dakika almasından endişe etmemesi gerektiğini belirtti. Martin, Arda'nın Real Madrid'deki performansının genç oyuncunun özgüvenini artırdığını ve bu durumun onun milli takımda da başarılı olmasını sağlayacağını ifade etti.

Son olarak, Estadio Deportivo'dan Alejandro Martin, Arda Güler'in Avrupa'nın en parlak genç yeteneklerinden biri olduğunu belirtti. Arda'nın Real Madrid'deki performansının yanı sıra milli takımda da büyük işler başarabileceğine inandığını söyledi ve genç oyuncunun Euro 2024'te turnuvanın en büyük sürprizlerinden biri olabileceğini ifade etti.

Elexbetgiris.org sitesinden sevdiğiniz spor alanlarını takip edip kuponlar oluşturabilirsiniz.