Evlidir Ne Yapsa Yeridir filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Filmin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Evlidir Ne Yapsa Yeridir nerede çekildi, Evlidir Ne Yapsa Yeridir ne zaman çekildi, Evlidir Ne Yapsa Yeridir hangi kanalda oynuyor, Evlidir Ne Yapsa Yeridir oyuncuları isimleri Murat İbo Şirin kimdir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Film, zorluklara katlanarak evlenen üç çiftin evliliklerinde yaşadıklarını ekranlara getiriyor. Aynı mahallede yaşayan ve birbirlerine komşu üç evli çiftin öyküsü izleyicilerle buluşuyor. Evli çiftler birbirleriyle sık sık kavga ediyor, barışıyor ve hatta ayrılıyor. Bu kavgalar önce çevrede sonra da bütün ülkede herkesi ilgilendiren büyük olaylara dönüşüyor.

Evlidir Ne Yapsa Yeridir filminin başrollerini Leyla rolü ile Hülya Koçyiğit ve Mecnun rolü ile Kadir İnanır paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Perran Kutman, Şemsi İnkaya, Halit Akçatepe, Eşfan Firuz, Sevda Aydan, Neriman Köksal, Zeynep Çayıroğlu, Nevzat Açıkgöz ve İbrahim Sesigüzel rol alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Şerif Gören oturuyor. Yapımcısı Selim Soydan olan filmin senaryosunu Safa Önal yazdı. Gülşah Film tarafından komedi türünde çekilen yapım 1 saat 28 dakika tophillbet sürüyor. Evlidir Ne Yapsa Yeridir filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri Murat İbo Şirin kimdir sorularının yanıtları haberimizde yer alıyor.

Selvi Boylum Al Yazmalım Samet kimdir çocuğun gerçek adı ne çekildiği yer neresi hangi yıl çekildi? Selvi Boylum Al Yazmalım Samet kimdir çocuğun gerçek adı ne çekildiği yer neresi hangi yıl çekildi?

Evlidir Ne Yapsa Yeridir ne zaman çekildi?

Evlidir Ne Yapsa Yeridir filmi 1978 yılında çekildi. Eğlenceli film 1978 yılının Aralık ayında gösterime girdi. Film, Türk Edebiyatı’nın en önemli çiftlerini tek bir filme sığdırıyor. Kerem ile Aslı’yı, Ferhat ile Şirin’i ve Leyla ile Mecnun’u bir araya getiren Evlidir Ne Yapsa Yeridir filminde, televizyon programına katılan Leyla ve Mecnun çifti örnek aile olarak gösteriliyor ancak program esnasında kavga etmeye başlıyorlar. Kameralar önünde yaşanan kavganın ardından kadınlar Leyla’yı, erkekler ise Mecnun’u desteklemeye başlayınca kavga daha da büyüyor.

Tatar Ramazan filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Tatar Ramazan filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Evlidir Ne Yapsa Yeridir nerede çekildi?

Evlidir Ne Yapsa Yeridir filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı ve Ferhat ile Şirin adlı evli çiftlerin yaşantıları sürekli olarak darılma ve barışmalarla geçiyor. Bu evli üç çiftin ayrılmaları ve barışmaları giderek ülkede büyük bir olay haline dönüşüyor ve komedi başlıyor.

Gönderilmemiş Mektuplar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Gönderilmemiş Mektuplar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Evlidir Ne Yapsa Yeridir hangi kanalda oynuyor?

Evlidir Ne Yapsa Yeridir filmi Show TV kanalında oynuyor. Film 21 Nisan Cuma günü saat 10.30’da Show TV ekranlarında izleyicilerle tophillbet giriş buluşacak.

Gülşah filmi nerede çekildi Gülşah filmi oyuncuları konusu Gülşah filmi kaç yılında ne zaman çekildi? Gülşah filmi nerede çekildi Gülşah filmi oyuncuları konusu Gülşah filmi kaç yılında ne zaman çekildi?

Evlidir Ne Yapsa Yeridir oyuncuları isimleri

 • Hülya Koçyiğit - Leyla
 • Kadir İnanır - Mecnun
 • Perran Kutman - Aslı
 • Şemsi İnkaya - Kerem
 • Halit Akçatepe - Ferhat
 • Eşfan Firuz - Şirin
 • İbrahim Sesigüzel - İbo
 • Murat Koçyiğit - Murat

Beyoğlu Güzeli Ceylanpınar nerede Alev’in hastalığı ne ölüyor mu sonu nasıl bitiyor çekildiği yer Beyoğlu Güzeli Ceylanpınar nerede Alev’in hastalığı ne ölüyor mu sonu nasıl bitiyor çekildiği yer

Evlidir Ne Yapsa Yeridir filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Sevda Aydan
 • Neriman Köksal
 • Zeynep Çayıroğlu
 • Nevzat Açıkgöz
 • Leman Akçatepe
 • Reşit Çıldam
 • Gülten Ceylan
 • Şener Gezgen
 • Seyfettin Karadayı

Yüz Numaralı Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor Zeynep kim? Yüz Numaralı Adam filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor Zeynep kim?