Galatasaray’ın etkili transferlerinden bir tanesi olan Eyüp Aydın hakkında hayatının nasıl olduğu ve biyografi bilgileri pek çok kişi tarafından merak konusu olmakta. Bunun yanı sıra oynadığı takımlar, kaç gol attığı da futbol severler tarafından takip edilmekte. Eyüp Aydın aslen nereli, Eyüp Aydın hangi takımdan geldi, Eyüp Aydın hangi takımlarda oynadı, Eyüp Aydın kaç gol attı? sorularının yanıtları ortaya çıktı.

2 Ağustos 2004 tarihinde Almanya, Baden-Württemberg, Heidenheim’da dünyaya gelen başarılı futbolcu Eyüp Aydın 19 yaşındadır. Galatasaray’da 5 numara ile oynamakta olup Orta Saha pozisyonunda görevini devam ettirmektedir. Futbolcu Eyüp Aydın kimdir nerelidir, oynadığı takımlar, hangi takımdan geldi, hangi takımlarda oynadı, kaç golü var sorularının yanıtları haberimizde hipodrombet yer alıyor.

Dries Mertens aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Dries Mertens aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Eyüp Aydın aslen nereli?

Eyüp Aydın Almanya’nın Heidenheim an der Brenz şehrinde doğup büyümüştür. Türk kökenli olan Aydın, merkez orta sahanın dışında ön liberoda da oynayabilmektedir. Eyüp Aydın futbol dünyasındaki hayatına 13 gibi genç bir yaşta başladı. F.C. Heidenheim altyapısında başlamış olan başarılı oyuncu daha sonra bedelsiz olarak Bayern München altyapısına geçmiştir. Bu takımın altyapısında U17, U18 ve U19 takımları ile maça çıkmış olup, ardından da Bayern München’in ikinci takımı Bayern München II’ye transferi gerçekleştirmiştir. Burada ve Bavyera eyaletindeki Regionalliga Bayern’de 63 maç oynamış burada 4 gol kaydetmiştir.

Eyüp Aydın futbol kariyeri

Başarılı futbolcu Eyüp Aydın 14 Eylül 2023 tarihinde 250 bin euro bonservis ile Süper Lig takımlarından Galatasaray ile 3 senelik bir sözleşme altına imzasını atmıştır. Milli takım kariyerine bakıldığında ise 5 Eylül 2019’de oynanan, Almanya U-16’da Avusturya’ya 1-0 yenildiği maçta çıkmıştır. Bundan sonra milli takım kariyerine bakıldığında 1 kere Almanya U-15, 7 KERE Almanya U-16 olmak üzere 8 kere milli takım formasını giymiş durumdadır.

Davinson Sanchez aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Davinson Sanchez aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Eyüp Aydın kaç gol attı?

Futbolcu Eyüp Aydın 54 maçta toplam 4 gol attı. Milli takım kariyerinde ise Almanya U-15 ve U-16 takımları ile 8 maça çıktı ve bu maçlarda 1 gol attı. Eyüp Aydın Bayern Münih formasıyla U-17, U-18, U-19 ve Regionalliga Bayern’de 63 maçta forma aldı. Söz konusu maçlarda 4 gol atmış olan Aydın, takım arkadaşlarına ise 10 kere gol pası verdi. Toplamda 4.177 dakika süre almış olup, süre zarfında 13 kere de sarı kart aldı. Başarılı futbolcunun güncel piyasa değeri 800 bin Euro olarak gösterilmektedir.

Eyüp Aydın hangi takımdan geldi?

Futbolcu Eyüp Aydın Galatasaray takımına Bayern München II takımından geldi. Sol ayağını kullanmakta olan başarılı futbolcu ön libero mevkiinde forma almaktadır. Heidenheim altyapısında yetişen futbolcu, bedelsiz olarak Bayern Münih’e transfer olmuş; böylece Bayern Münih forması ile maçlara çıkmıştır. Daha sonra Bayern Münih II’de oynayan futbolcu Galatasaray’a transfer oldu ve futbol kariyerine Galatasaray takımında hipodrombet giriş devam ediyor.

Barış Alper Yılmaz aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Barış Alper Yılmaz aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Eyüp Aydın hangi takımlarda oynadı?

  • 2017-2018 - 1. FC Heidenheim (altyapı)
  • 2018-2022 - Bayern München (altyapı)
  • 2019 - Almanya U-15
  • 2019 - Almanya U-16
  • 2022-2023 - Bayern München II
  • 2023 - Galatasaray

Victor Enok Nelsson aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Victor Enok Nelsson aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?