Eyvah Eyvah 3 filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi, Eyvah Eyvah 3 filmi hangi ilde çekildi, Eyvah Eyvah 3 filmi hangi kanalda oynuyor, Eyvah Eyvah 3 filmi ne zaman çekildi, Eyvah Eyvah 3 filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Hüseyin Badem rolünde Ata Demirer, Firuzan rolünde Demet Akbağ ve Müjgan Badem rolünde Özge Borak yer alıyor. Ayrıca Serra Yılmaz, Salih Kalyon, Tarık Ünlüoğlu, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Teoman Kumbaracıbaşı, Beyti Engin ve Cengiz Bozkurt da filmde rol alan isimler arasındadır.

İzleyenleri kahkahaya boğacak olan Eyvah Eyvah 3 filminde, Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı olan Müjgan ile evlenmiş, kendisi de zabıta olmuştur. Ancak maddi güçlükler yüzünden çeşitli mekanlarda klarnet çalmaya da devam etmektedir. Yol arkadaşı Firuzan ise şöhretine şöhret katmıştır. İşte tam bu sırada Müjgan'ın hamile olmasıyla birlikte Geyikli'de olaylar yine çığırından çıkacaktır. Eyvah Eyvah 3 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, hangi köyde çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir, gişe hasılat bilgileri ne sorularının yanıtları haberimizde stilbet yer alıyor.

Aile Hükümeti filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Aile Hükümeti filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Eyvah Eyvah 3 filmi ne zaman çekildi?

Eyvah Eyvah 3 filmi 2013 yılında çekildi. 31 Ocak 2014 tarihinde vizyona giren film 105 dakika sürüyor. Sinemalarda 18 hafta vizyonda kalan film 3.414.212 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 35.022.168 TL gişe hasılatı elde etti.

Eyvah Eyvah 3 filmi nerede çekildi?

Eyvah Eyvah 3 filmi Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı olan Geyikli beldesinde çekildi. Filmin çekimleri Çanakkale’nin doğal güzellikleri ile ünlü Geyikli beldesinde yapıldı. Filmin bazı sahneleri için Bozcaada’da çekim setleri kuruldu.

Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Bir Baba Hindu filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Eyvah Eyvah 3 filmi hangi ilde çekildi?

Eyvah Eyvah 3 filmi Çanakkale ilinde çekildi. Filmin çekildiği Geyikli beldesi Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı bir beldedir. Bir kahkaha şöleni serinin üçüncü filminde yine izleyiciler ile buluşuyor. Senaristi Ata Demirer olan filmin yönetmeni Hakan Algül.

Eyvah Eyvah 3 filmi hangi kanalda oynuyor?

Eyvah Eyvah 3 filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 16 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de ve bittikten hemen sonra tekrar 22.30’da Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin müziklerini Fahir Atakoğlu hazırladı. BKM Film tarafından komedi türünde stilbet giriş çekilmiştir.

Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Üçlü Pürüz filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Eyvah Eyvah 3 filmi oyuncuları isimleri

 • Ata Demirer - Hüseyin Badem
 • Demet Akbağ - Firuzan
 • Özge Borak - Müjgan Badem
 • Serra Yılmaz - Mercedes Melahat
 • Salih Kalyon - Halil
 • Tarık Ünlüoğlu - Edremit
 • Ayşe Nil Şamlıoğlu - Necla
 • Teoman Kumbaracıbaşı - İspanyol İsmail
 • Beyti Engin - Kasap
 • Meray Ülgen - Ali Rıza
 • Cengiz Bozkurt

Eyvah Eyvah 3 filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Şener Kökkaya, Tanju Tuncel, Caner Alkaya, Şehsuvar Aktaş, Hazım Körmükçü, Hande Dane ve Elif Erdoğan.

Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu Organize İşler filmi nerede çekildi hangi semtte çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu