Haziran itibari ile Rooms Hotel bünyesinde kapılarını açan Rooms Hotel Beach & Restaurant dünya lezzetleri ve eğlenceyi bir araya getiriyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen tatilcilerin gözdesi olan Çeşme’de yer alan Rooms Hotels Beach sunduğu sofistike konfor, kaliteli müzik, denize sıfır plajı, birbirinden konforlu odaları, konsept restaurantları ile dünya mutfağından seçki lezzetler ve eşsiz hizmetiyle sezona hızlı bir giriş yaptı.

Cesme Rooms Hotels Beach Fehmi Mert Gönül

Rooms Hotels Beach Yönetim Kurulu Başkanı Turizmci Fehmi Mert Gönül

Çeşme Rooms Hotels Beach

Rooms Hotels Beach Yönetim Kurulu Başkanı Turizmci Fehmi Mert Gönül, titizlikle yaza hazırlandıklarını ifade ederken, “Görevimiz sadece kendi otellerimizi en iyi şekilde sunmak değil aynı zamanda dünyanın eşsiz destinasyonlarından biri olan nadide destinasyonumuz Çeşme’yi en iyi şekilde temsil etmektir.” şeklinde konuştu.

Cesme Rooms Hotels Beach Plaj

Eşsiz bir konaklama ve tatil deneyimi

Rooms Hotels Beach misafirlerini yaz boyunca sürprizlerle dolu bir program bekliyor. İzmir ve Ege bölgesi turizminde önemli çalışmalara imza atan Rooms Hotels Beach Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Mert Gönül; “Uzun yıllardır kaliteli hizmet ve misafirperverlik anlayışı ile tüm ziyaretçilerimize eşsiz bir konaklama ve tatil deneyimi sunmak için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Cesme Rooms Hotels Beach Fehmi Mert Gonul

Çeşme dünyaya tanıtılacak

Çeşme’nin en güzel kıyılarından birine sahip Boyalık’ta konumlanan Rooms Beach, her sezon dolup taşmaya devam ediyor. Önemli olanın Çeşme olduğunu ve Çeşme Turizminin kazanması gerektiğini ifade eden Fehmi Mert Gönül, “Tüm otelcilerle ve seyahat acentaları ile iletişim halindeyiz, çok yakında Çeşme’yi dünyaya anlatan farklı teknolojik reklam çalışmaları yapmayı planlıyoruz” şeklinde de sözlerine ekledi.

Cesme Rooms Hotels Beach Boyalik