Futbolcu Ferdi Kadıoğlu’nun hayatı, biyografi bilgileri ve futbol kariyeri araştırılmaya devam ediyor. Ferdi Kadıoğlu aslen nereli, Ferdi Kadıoğlu hangi takımdan geldi, Ferdi Kadıoğlu hangi takımlarda oynadı, Ferdi Kadıoğlu kaç gol attı? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Ferdi Kadıoğlu, Türk futbolunun geleceği olarak kabul edilen genç yeteneklerden biri olarak Fenerbahçe forması giymektedir. Özellikle son yıllarda gösterdiği performansıyla ön plana çıkan Ferdi, futbol kariyerinin başlangıcından itibaren dikkat çekici bir yükseliş göstermiştir. Ferdi Kadıoğlu’nun yaşamına dair detaylar yalnızca Fenerbahçe taraftarları değil tüm Türk futbolseverler tarafından merak edilmektedir. Ferdi Kadıoğlu, 7 Ekim 1999 tarihinde Hollanda’nın Arnhem şehrinde doğmuştur. Fenerbahçe’de 7 numaralı formayı giyen futbolcu, sol bek mevkisinde oynasa da sahanın her yerinde oynayabilen çok yönlü bir futbolcudur. 1,74 cm boyundaki Ferdi Kadıoğlu, 18/19 sezonundan beri Fenerbahçe forması giymektedir. Futbolcu Ferdi Kadıoğlu kimdir nerelidir, istatistikleri, kaç golü var, oynadığı takımlar, hangi takımdan geldi, hangi takımlarda oynadı sorularının yanıtları haberimizde zeowin yer alıyor.

Emre Mor aslen nereli hangi takımdan geldi Emre Mor hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Emre Mor aslen nereli hangi takımdan geldi Emre Mor hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Ferdi Kadıoğlu aslen nereli?

Futbolcu Ferdi Kadıoğlu baba tarafından aslen Trabzonludur. Hollanda'da Trabzonlu Türk bir baba ve Kanada doğumlu Hollandalı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ferdi Kadıoğlu Hollanda vatandaşıdır. Hollanda’nın Arnhem şehrinde dünyaya gelen Ferdi Kadıoğlu, Hollanda’nın U16, U17, U18, U19, U20 ve U21 alt yaş milli takımında forma giyse de milli takım tercihini Türkiye’den yana kullanmıştır. Ayrıca babası Türk kökenli olduğu için Türk vatandaşıdır. Futbol kariyerine Hollanda'nın NEC Nijmegen altyapısında başladı. Genç yaşlarda gösterdiği performansla dikkat çekti.

Ferdi Kadıoğlu hangi takımdan geldi?

Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe takımına Hollanda ekibi NEC Nijmegen takımından geldi. Hollanda’da doğan ve futbola da Hollanda’da başlayan Ferdi, 18/19 sezonunda gösterdiği performansla 1.40 mil. €’ya NEC Nijmegen’den Fenerbahçe’ye transfer olmuştur. NEC Nijmegen’de 1 sezon Eredivisie, 1 sezon ise Eerste  Divisie deneyimi yaşayan Ferdi, Fenerbahçe’ye transfer olarak kariyerinde harika bir adıma imza attı.

Bright Osayi-Samuel aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Bright Osayi-Samuel aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?

Ferdi Kadıoğlu futbol kariyeri

Ferdi Kadıoğlu, NEC Nijmegen altyapısından yetişen ve kulübün A takımına yükselen bir oyuncudur. 2016/2017 sezonunda NEC Nijmegen A takımına yükselen Kadıoğlu, Hollanda Eredivisie'de forma giymeye başladı. 2 Sezonluk NEC Nijmegen kariyerinde attığı goller ve yaptığı asistlerle adından sıkça söz ettiren Ferdi Kadıoğlu, genç yaşına rağmen takımının önemli bir parçası haline geldi. NEC Nijmegen’de toplamda 70 maçta forma giyen Ferdi, 12 gol 16 asistlik performans gösterdi. Ardından Fenerbahçe’nin dikkatini çeken Ferdi Kadıoğlu, 2018/2019 sezonunda 1.40 mil. € bonservis bedeli ile Fenerbahçe’ye transfer oldu.

Ferdi Kadıoğlu kaç gol attı?

Fenerbahçe kariyerinde ise tüm kulvarlarda 158 maçta forma giyen Ferdi Kadıoğlu, 15 gol attı. Ayrıca 18 asist istatistiğiyle dikkat çekmektedir. Ferdi Kadıoğlu'nun performansı sadece kulüp futboluyla sınırlı kalmadı. Aynı zamanda Türkiye Milli Futbol Takımı'nın formasını da giymeye başladı. Milli takımda 11 maçta forma giydi. Kariyerini hala Fenerbahçe’de sürdüren Ferdi Kadıoğlu, Avrupa’nın büyük kulüplerin radarına girmiş zeowin giriş durumdadır.

Miha Zajc aslen nereli evli mi sevgilisi kim hangi takımdan geldi kaç gol attı hangi takımlarda oynadı? Miha Zajc aslen nereli evli mi sevgilisi kim hangi takımdan geldi kaç gol attı hangi takımlarda oynadı?

Ferdi Kadıoğlu hangi takımlarda oynadı?

  • 2015-2018 - NEC Nijmegen
  • 2015 - Hollanda U16
  • 2015 - Hollanda U17
  • 2016 - Hollanda U18
  • 2017 - Hollanda U19
  • 2018 - Hollanda U20
  • 2018 - Hollanda U21
  • 2022 - Türkiye
  • 2018 - Fenerbahçe

Jayden Oosterwolde aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı? Jayden Oosterwolde aslen nereli hangi takımdan geldi hangi takımlarda oynadı kaç gol attı?