Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın başrollerini paylaştığı Olmaz Olsun filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi nerede çekildi, Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi kaç yılında çekildi, Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi oyuncuları isimleri, Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Ferdi rolü ile Ferdi Tayfur, Selma rolü ile Necla Nazır, Ömer rolü ile Yalçın Avşar, Gavur Ali rolü ile Hikmet Taşdemir, Kasabın Karısı rolü ile Defne Yalnız, Kasap rolü ile Mete Sezer, Asım Baba rolü ile Kadir Savun, Ev Sahibi Hacı Efendi rolü ile Reşit Çıldam, Bilal rolü ile Eray Özbal ve Garson rolü ile Orhan Çoban yer alıyor. Filmde, hapishaneden yeni çıkan bir adamla bir dansözün kesişen hayat hikâyesi izleyicilerle buluşuyor. Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde tambet yer alıyor.

Batan Güneş filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Batan Güneş filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi kaç yılında çekildi?

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi 1981 yılında çekildi. Arabesk, duygusal, dram, müzikal ve macera türlerinde çekilen yapım 1 Şubat 1982 tarihinde sinemalarda gösterime girerek Ferdi Tayfur hayranları ile beyazperdede buluştu. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda yayınlanmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Temel Gürsu oturuyor. Filmin senaryosunu ise Seyfettin Özkasap ve Tanju Gürsu yazdı.

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi nerede çekildi?

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi İzmir’de çekildi. Filmin çekimleri için İzmir’in farklı ilçeleri, semtleri ve bölgelerinde çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Yapımcısı Arda Uskan olan yapım, Kuzey Film tarafından çekilmiştir. Türk-Kan Film ve Yeni Lale Film tarafından gösterime hazırlanan film büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

Ben Doğarken Ölmüşüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu oyuncuları isimleri Ben Doğarken Ölmüşüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi konusu oyuncuları isimleri

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi konusu ne?

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filminde, Ferdi işlediği cinayetin cezasını çektikten sonra hapisten çıkıyor. Yaşadığı kasabada kan davalıları Ferdi’yi bekliyor. Ferdi hapisteyken kasabaya Selma adında bir kadın yerleşiyor. Selma, çocuğunu okutabilmek için pavyonda dansözlük yapıyor. Ancak Selma’nın işi yüzünden kasabada huzursuzluk çıkıyor. Huzursuzluğu çıkartanlar da Ferdi’nin hasımlarıdır. Ortak düşmanları sayesinde, Selma ile Ferdi’nin yolları kesişiyor.

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi hangi kanalda oynuyor?

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 25 Ekim Çarşamba günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.45’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmde Ferdi Tayfur’u Esen Günay, Necla Nazır’ı ise Jeyan Mahfi Tözüm seslendirmiştir. Ayrıca Hikmet Taşdemir’i Sadettin Erbil, Mete Sezer’i Dinçer Çekmez ve Kadir Savun’u ise Haldun Ergüvenç seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında en sevilen Yeşilçam filmleri her gün yayınlanmaya tambet giriş devam ediyor.

Dertler Benim Olsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında konusu oyuncuları isimleri Dertler Benim Olsun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında konusu oyuncuları isimleri

Ferdi Tayfur Olmaz Olsun filmi oyuncuları isimleri

  • Ferdi Tayfur (Ferdi)
  • Necla Nazır (Selma)
  • Yalçın Avşar (Ömer)
  • Hikmet Taşdemir (Gavur Ali)
  • Defne Yalnız (Kasabın Karısı)
  • Mete Sezer (Kasap)
  • Kadir Savun (Asım Baba)
  • Reşit Çıldam (Ev Sahibi Hacı Efendi)
  • Eray Özbal (Bilal)
  • Orhan Çoban (Garson)

Katırcılar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gerçek hikayesi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Katırcılar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi gerçek hikayesi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?