Emel Sayın ve Tarık Akan’ın başrollerini paylaştığı Feryat filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Feryat filmi nerede çekildi, Feryat filmi hangi şehirde çekildi, Feryat filmi hangi adada çekildi, Feryat filmi kaç yılında çekildi, Feryat filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin yönetmen koltuğunda Orhan Elmas oturuyor. Yapımcısı Nahit Ataman olan Feryat filminin senaryosunu Yeşilçam sinemasının usta senaristi Sadık Şendil yazdı. Filmin oyuncu kadrosunda Emel Sayın ve Tarık Akan ile birlikte Memduh Ün, Halit Akçatepe ve Metin Akpınar gibi ünlü isimler de var. Filmin müziklerini Metin Bükey hazırladı. Feryat filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi adana çekildi, hangi şehirde çekildi, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde betsnew yer alıyor.

Tarık Akan Kaçak filmi (1982) nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda Tarık Akan Kaçak filmi (1982) nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda

Feryat filmi kaç yılında çekildi?

Yeşilçam sinemasının eşsiz örneklerinden olan Feryat filmi 1972 yılında çekildi. Film 1 Ocak 1973 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Dram ve romantik türleri ile çekilen filmde ünlü bir şarkıcı ile bir adam arasındaki aşk konu ediliyor.

Feryat filmi nerede çekildi?

Feryat filmi İstanbul ve Antalya’da çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümünün Antalya’da yapıldığı biliniyor. Filmin bazı sahnelerinin çekimleri için Antalya Cennet Tepesinde çekim setleri kurularak çekimler yapıldı. Filmin bazı sahneleri ise İstanbul'un farklı ilçe ve semtlerinde yapıldı.

Feryat filmi hangi şehirde hangi adada çekildi?

Emel Sayın ve Tarık Akan’ın başrolde olduğu Feryat filmi İstanbul ve Antalya şehrinde çekildi. Filmin çekildiği ada hakkında detay bulunmuyor. Çekimlerin Antalya’da yapıldığı internet kaynaklarında yer alıyor. Filmin bazı sahneleri Antalya Cennet Tepesi'nde betsnew giriş çekilmiştir.

Emel Sayın Süreyya filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Emel Sayın Süreyya filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Feryat filmi oyuncuları isimleri

 • Emel Sayın – Feride/Funda
 • Tarık Akan – Ferdi
 • Memduh Ün – Vedat
 • Halit Akçatepe – Mıstık
 • Şükriye Atav – Ferdi'nin annesi
 • Mürüvvet Sim – Mıstık'ın ablası
 • Metin Akpınar – Konuk oyuncu
 • Leman Akçatepe – Funda'nın annesi
 • Hüseyin Salıcı – Funda'nın babası
 • Handan Adalı – Suzan
 • Ekrem Dümer – Gazino sahibi

Feryat filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Nezihe Güler - Funda'nın Babaannesi, Suphi Tekniker - Ferdi'nin Arkadaşı, İsmail Erbay - Doktor, Kadri Ögelman - Doktor, Sedat Demir - Göz Doktoru, Yalçın Boratap - Ferdi'nin Arkadaşı, Mustafa Yavuz - Garson, Faik Coşkun - Çadır Gazinosu Sahibi, Muammer Gözalan - Vedat'ın Babası ve Müşerref Çapın - Vedat'ın Annesi.

Emel Sayın Feride filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Emel Sayın Feride filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?